Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Návštěvy krásných hradů a zámků, snové toulky po romantické přírodě, koupání v některém z jihočeských rybníků. To vše patří ke standardnímu programu návštěvníků Jihočeského kraje, kteří si v závěru zážitky nabitých dnů mohou odpočinou v některém z mnoha kinosálů.

Z jejich bohatého výčtu jsem pro vás vybrali kino Svět v Táboře, kinokavárnu hotelu Park v Prachaticích, českobudějovické kino Kotva, kino Střelnice v Jindřichově Hradci, multikino Cinestar v Českých Budějovicích či kino Portyč v Písku. V letních měsících pak jistě oceníte provoz letních kin v Prachaticích, Českých Budějovicích či Strakonicích. Milovníci animovaného filmu jistě nevynechají oblíbený festival Anifest. V Českých Budějovicích pak k návštěvě láká mezinárodní filmový festival s tématikou životní prostředí – Ekofilm.