Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Ať do Karlovarského kraje přijíždíte z důvodu návštěvy lázeňských center či za obdivováním některé z přírodních krás, bude se vám jistě hodit kompletní výčet kulturních a zábavních institucí, zajišťující návštěvníkům bohatou nabídku jejich společenského vyžití. Seznam konkrétních akcí najdete v sekci kalendář akcí.

O kulturu a zábavu se v Karlovarském kraji starají zejména Městské divadlo Karlovy Vary, Královská mincovna v Jáchymově, Muzeum v Horní Blatné, Národopisné muzeum v Nejdku, Hornické muzeum v Krásně, Kino Alfa v Sokolově, Muzeum hudebních nástrojů v Lubech či Jan Becher Muzeum. Věříme, že si z bohaté nabídky vyberete a přínosnou recenzí pak obohatíte stránky našeho průvodce. Přispějete tak dalším turistům k jejich nezapomenutelné dovolené v malebné oblasti lázeňského kraje.

Divadla - Karlovarský kraj

Divadla v Karlovarském kraji
Patříte-li mezi milovníky kvalitního divadla, dovolujeme si Vás pozvat do malebného Karlovarského kraje, který nabízí dostatek kulturního vyžití tohoto typu. Za návštěvu stojí zvláště „Městské divadlo v Karlových Varech“, „Studio D Západočeského divadla v Chebu“ či „Městský dům kultury v Sokolově“.
Česká republika

Kina - Karlovarský kraj

Kina v Karlovarském kraji
Také obyvatelé Karlovarského kraje si čas od času rádi vyrazí na kvalitní film, nedbaje zda se jedná o komedii, detektivku či animovanou pohádku. Za všechny dostupné instituce doporučujeme návštěvu „Kina Čas v Karlových Varech“, „Kina Art v Chebu“ či „Kina v Kynšperku nad Ohří“.
Česká republika

Muzea - Karlovarský kraj

Muzea v Karlovarském kraji
Atlas Česka Vás zve na prohlídku jednotlivých muzejních expozic Karlovarského kraje, která nás zavede i do „Geologického parku v Mariánských lázních“, „Hornického muzea v Krásně“, „Karlovarského muzea“, „Musea Jana Bechera v Karlových Varech“ či do „Královské mincovny v Jáchymově“.
Česká republika

Koncerty - Karlovarský kraj

Koncerty v Karlovarském kraji
Zajímá-li Vás hudební scéna a zvláště rozmanitá nabídka koncertních vystoupení mnoha různorodých žánrů, nabízí Vám Atlas Česka procházku po těch nejnavštěvovanějších koncertních sálech, festivalových areálech a multikulturních halách napříč celým Karlovarským krajem.
Česká republika

Galerie a výstavy - Karlovarský kraj

Galerie a výstavy v Karlovarském kraji
Zveme Vás na putování po galerijních budovách a výstavních sálech Karlovarského kraje, které nás zavede i do těch nejodlehlejších vísek celé této oblasti. Při našem putování samozřejmě neopomeneme ani „Galerii umění v Karlových Varech“, „Panský dům v Kynšperku nad Ohří“ či „Galerii výtvarného umění v Chebu“.
Česká republika