Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Zábava a kulturní vyžití patří k základním potřebám člověka, a proto se v každém kraji najde dostatek míst a institucí, které tuto formu trávení volného času nabízejí. Abyste byli zcela informačně vybaveni o jejich historii i současnosti v Libereckém kraji, doporučujeme důkladné prostudování této sekce našeho průvodce, ve které přinášíme jejich souhrnný výčet. Kina, divadla či výstavní galerie totiž nabízejí ideální příležitost k relaxaci po dni stráveném sportovním výkonem či romantickou procházkou po Jizerských horách.

Vybírat můžete například z Muzea Jizerských hor v Kořenově, Muzea skla v Harrachově, Památníku zapadlých vlastenců v Pasekách nad Jizerou, Kina Junior v Jablonci nad Nisou, Sklářského muzea v Novém Boru, Divadla F. X. Šaldy v Liberci, Muzea historické hasičské techniky v Chrastavě či Science centre iQparku v Liberci.

Divadla - Liberecký kraj

Divadla v Libereckém kraji
Vydejme se společně za rozmanitými představeními konanými v divadlech Libereckého kraje. Z bohaté nabídky těchto vyhledávaných kulturních zařízení vybíráme „Divadlo F.X. Šaldy v Liberci“, „Jiráskovo divadlo v České Lípě“, „Divadlo Fortissimo ve Frýdlantu“ či „Naivní divadlo v Liberci“.
Česká republika

Kina - Karlovarský kraj

Kina v Libereckém kraji
Atlas Česka Vám přináší přehled kin a kinosálů nacházejících se v Libereckém kraji, které patří k nejoblíbenějším místům zábavy mladých i starších obyvatel. Za všechny jmenujme alespoň „Kino Crystal v České Lípě“, „Kino Chrastava“, „Kino Lípa v Liberci“ či „Letní kino v Jablonci nad Nisou“.
Česká republika

Muzea - Liberecký kraj

Muzea v Libereckém kraji
Málokterá instituce má tak nezaměnitelnou roli ve vzdělávacím působení na občany všech věkových kategorií jako právě muzea. I proto Vám Atlas Česka přináší přehled muzeí nacházejících se v Libereckém kraji. Společně zavítáme do „Muzea Českého ráje v Turnově“, „Muzea Jizerských hor v Kořenově“ či „Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou“.
Česká republika

Koncerty - Liberecký kraj

Koncerty v Libereckém kraji
Koncertní vystoupení může být ideální formou relaxace spojené s dobrou zábavou. Pro všechny milovníky hudby rozličných žánrů jsme připravili souhrn koncertních sálů a festivalových areálů nacházejících se napříč celým Libereckým krajem. Přejeme dobrou zábavu a kvalitní zvuk!
Česká republika

Galerie a výstavy - Liberecký kraj

Galerie a výstavy v Libereckém kraji
Každý z nás se občas rozhodne navštívit některou ze zajímavých výstav či galerijních expozic, které tvoří nezaměnitelnou složku kulturního života. V Libereckém kraji Vám představíme například „Oblastní galerii v Liberci“, „Galerii Belveder v Jablonci nad Nisou“, „Galerii vlastivědného muzea v České Lípě“ či „Pojizerskou galerii v Semilech“.
Česká republika