Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Také Moravskoslezský kraj žije čilým kulturním životem, o čemž nás každodenně přesvědčuje konání mnoha hudebních koncertů, festivalů a vystoupení. V této sekci bychom Vás rádi seznámili s některými místy, kde se těchto produkcí můžete zúčastnit. Pro doplnění upozorňujeme na skutečnost, že většinu těchto akcí můžete nalézt v sekci Kalendář akcí.

Rozmanité hudební produkce lze shlédnout v Čez Aréně Ostrava, areálu středověkého hradu v Hukvaldech, Domě kultury v moravskoslezské metropoli Ostrava, kulturním domě v Novém Jičíně, na náměstí v Doubravě, v Jazz klubu v Novém Jičíně či areálu v Krnově, kde se koná North Eastern Open Air festival. Z dalších lákavých hudebních akcí tohoto kraje lze doporučit návštěvu Festivalu Jičínfest, Beskydy Sound, mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj či ostravský Colours of Ostrava či mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy.