Chcete někomu dopřát nezapomenutelný zážitek? Atlas Česka má pro Vás tip na skvělý dárek, který Vámi obdarované jistě potěší. Darujte jim plavbu na lodi uprostřed krás historického centra Prahy. Plavba po Vltavě spolu s nádhernými výhledy je okouzlující zážitek, na který se nezapomíná.

Tento dárek můžete zakoupit ve formě poukazu, a to hned v několika originálních variantách. Dárky si můžete koupit zde.

Cena dárku je 890 Kč.

Pergamen

Dárkový poukaz na plavbu po Vltavě si můžete vybrat v podobě tištěného pergamenu. Ten Vám bude buď zaslán klasickou poštou nebo poštou elektronickou. A je pak jen a jen na Vás, jakým způsobem ho pro své blízké zabalíte. Vyjímat se bude s ozdobnou stuhou, stejně jako opatřený voskovou pečetí. To už je na Vás. Pergamen Vám na přání doručí i do poštovní schránky Vámi obdarované osoby. Takový dárek Vaše blízké jistě potěší, ale zcela určitě také překvapí.

Dárkové poukazy na plavbu

Pergamen v truhle

Kdo z nás někdy netoužil najít opravdový poklad ukrytý ve starodávné truhle? Tohle přání se Vám nebo Vašim blízkým může splnit, pokud si vyberete tištěný pergamen ve stylové dárkové truhlici. Tak můžete svým blízkým darovat opravdový poklad v podobě nezapomenutelného a originálního zážitku z plavby po Vltavě v centru Prahy.

Pergamen v truhle

Pergamen v láhvi

Kde kdo v dětství snili o tom, že vyloví z moře záhadný vzkaz v láhvi, který ho přivede za novým dobrodružstvím. Tak právě takový originální vzkaz v láhvi, který vypadá, jako by ležel na dně moře nejmíň 1000 let, je další z možných dárkových forem. Uvnitř láhve najdete tištěný pergamen s pozvánkou na dobrodružnou a romantickou plavbu po Vltavě na jedné z vyhlídkových lodí. Obdarujte jím svou rodinu, partnery nebo přátele a možná jim tím splníte také jejich dětský sen.

Dárkový poukaz - pergamen v láhvi