Poobědvejte tentokrát jinak a vychutnejte si skvělé jídlo spolu s pražskými panoramaty. Sami nebo se společností, nudit se rozhodně nebudete.

Přemýšlíte, kam zajít v centru Prahy na výborný oběd? Kam vzít svého partnera, přátele, obchodní partnery nebo děti? Pokud zvolíte plavbu na lodi, jistě budete originální. Lodě provozované v Praze na Vltavě nabízejí zajímavé prostředí i gastronomický zážitek. Vybírat můžete ze široké nabídky teplé i studené kuchyně a z bohaté palety nápojů.

To vše v příjemném a diskrétním prostředí, kde na chvilku zapomenete na ruch velkoměsta a budete se moci kochat krásami Prahy. Uvidíte celou řadu památek a panoramat tak, jak je možná ještě neznáte.

Věříme, že tento oběd bude pro Vás i Vaše hosty nezapomenutelným zážitkem.

Plavba s obědem na palubě vyplouvá každý den ve 12.00 a trvá dvě hodiny. Pro skupiny od 20 osob je nabízena samostatná loď, která vypluje z přístaviště od Čechova mostu.

Cena: 790 Kč/dospělý a 500 Kč/děti do 12 let.

Lístky na plavbu s obědem si můžete koupit zde.

Oběd na lodi Šumava

Oběd na lodi Šumava

Na lodi Šumava můžete skvěle poobědvat a ještě se při tom kochat pohledy na vltavská panoramata. Při vstupu na palubu Vás uvítá aperitiv, během dvouhodinové plavby si můžete vybírat z bohatého rautu na co právě máte chuť a k tomu si zakoupit i lahev prvotřídního vína nebo šampaňského.

Česká republika

Oběd na parníku Vyšehrad

Oběd na parníku Vyšehrad

Na nejstarším parníku v Praze, Vyšehradu si můžete během polední plavby dopřát nejen krásné výhledy na pražské památky a zákoutí Vltavy, ale také skvělý oběd. Na parníku Vás čeká kompletní gastronomický servis - vybrat si můžete z poledního servírovaného menu, z pohoštění formou rautových stolů nebo grilovat na otevřené palubě.

Česká republika

Brunch na lodi

Brunch na lodi
Počínaje Velikonocemi je pro Vás na Vltavě připravena zbrusu nová plavba, kterou si budete moci užívat i po zbytek sezóny každou poslední neděli v měsíci. Čeká Vás kapitánský brunch na lodi spojený s procházkou po Malé Straně. S průvodcem si prohlédnete místní památky.
Česká republika