Parník Vltava

Parník Vltava
Historický parník Vltava je posledním ze dvou kolesových parníků v Praze na Vltavě. Využíván je zejména k vyhlídkovým plavbám a výletům do okolí Prahy, ale můžete si ho také pronajmout na soukromé akce. Z doku poprvé vyplul v roce 1940 a i přes přestavby a modernizace neztratil nic ze svého historického půvabu.
Česká republika

Parník Vyšehrad

Parník Vyšehrad
Parník Vyšehrad je nejstarším parníkem v Praze a je také jedním ze dvou posledních historických kolesových parníků na Vltavě, které jsou stále v provozu. Na řeku byl poprvé spuštěn roku 1938. Parník Vyšehrad slouží jako restaurační loď a je určen k vyhlídkovým a okružním plavbám v Praze i za jejími hranicemi.
Česká republika

Loď Cecílie

Loď Cecílie
Loď Cecílie je jedna z největších lodí, které můžete v Praze spatřit. Její kapacita je až 450 pasažérů. Díky této velikosti jsou na ní pořádány akce, jako například diskotéky nebo seznamovací párty. V roce 2012 prošla modernizací, takže vás jistě zaujme i svým atraktivním designem a ozvučením na všech palubách.
Česká republika

Loď Natal

Loď Natal
Loď Natal je díky své kapacitě a zázemí vhodná zejména pro pořádání velkých společenských nebo firemních akcí. Na její palubě si tak můžete užívat nejen krásných výhledů na historické centrum Prahy, ale také se skvěle pobavit nebo si odpočinout. Samozřejmostí je kompletní gastronomický servis, pohoštění formou rautových stolů nebo možnost grilovaní specialit na lávovém grilu na horní palubě.
Česká republika

Loď Porto

Loď Porto
Loď Porto poprvé vyplula na hladinu Vltavy v roce 1988 a dnes slouží k vyhlídkovým plavbám. Můžete si ji také pronajmout pro akce soukromého rázu. Její kapacita je 146 cestujících. Loď je vytápěná i klimatizovaná, takže si výlet na ní můžete užít v letním i zimním období. Na palubě najdete restauraci i bohatě zásobený bar.
Česká republika

Loď Šumava

Loď Šumava
Loď Šumava patří k velkým lodím, které kotví v centru Prahy. Je určena k vyhlídkovým plavbám, stejně jako k nejrůznějším soukromým akcím. Kapacita míst k sezení uvnitř lodi je až 190 osob a na slunné palubě představuje až 200 osob. Po modernizaci je loď plně ozvučena a nabízí i klimatizovaný hlavní salon.
Česká republika

Loď Bohemia

Loď Bohemia
Loď Bohemia vyplula z doku poprvé v roce 1984 a slouží k osobní dopravě, zejména pak k vyhlídkovým plavbám po Vltavě. Rozměry i kapacitou patří loď spíše ke středně velkým. Na její palubu se vejde 146 osob. Přímo na palubě je možné se občerstvit v restauraci nebo si nechat připravit speciality na lávovém grilu na otevřené palubě. 
Česká republika

Loď Calypso

Loď Calypso
Loď Calypso je určena zejména k vyhlídkovým plavbám po nejrůznějších trasách v Praze a jejím okolí. Byla postavena v roce 1988 v berlínských loděnicích a je nejmladší výletní lodí v Praze. Po rekonstrukci nabízí klimatizovaný hlavní salon, komorní salonek ve špičce lodi a částečně zastřešenou venkovní palubu. Plavidlo je celé ozvučeno.
Česká republika

Loď Danubio

Loď Danubio
Loď Danubio vyplula z doku roku 1987 pod jménem Čadca a sloužila k osobní dopravě. Dnes patří k větším výletním lodím, kterou si můžete pronajmout na firemní akci, soukromou párty, svatbu nebo se s ní vydat jen tak na celodenní výlet po Vltavě. Její kapacita činí 175 míst. V roce 2007 prošla rekonstrukcí a nabízí dnes moderní, kompletně ozvučené prostory.
Česká republika

Loď Hamburg

Loď Hamburg
Restaurační loď Hamburg je určena zejména k vyhlídkovým plavbám v rámci historického centra Prahy a jeho okolí. V případě zájmu si ji můžete také pronajmout na firemní akci nebo soukromou oslavu. Na lodi se nachází restaurace, plně zásobený bar a bufet se širokým výběrem teplého i studeného občerstvení.
Česká republika

Loď Kotva

Loď Kotva
Restaurační loď Kotva brázdí vodní hladinu už od roku 1982 a za dobu svého fungování prošla několika rekonstrukcemi. V dnešní podobě slouží k pravidelným výletním plavbám v Praze. Loď patří k těm větším z flotily. Její kapacita je 185 osob. V restauraci lodi najdete kompletní gastronomický servis se širokým výběrem specialit domácí, zahraniční i rybí kuchyně.
Česká republika

Loď Lužnice

Loď Lužnice
Loď Lužnice představuje jednu z nejluxusnějších lodí, na které se můžete v Praze na Vltavě vydat. Skvělým zážitkem bude jistě tříhodinová plavba pod názvem „Sladká Praha“. Čeká Vás tříchodové all inclusive menu odpovídající těm nejvyšším gurmánským standardům světové kuchyně. Provázet večerem Vás bude živá hra na klavír a okouzlující výhled na Prahu.
Česká republika

Loď Poseidon

Loď Poseidon
Motorová restaurační loď Poseidon slouží k lodní dopravě už od roku 1984. Dnes je využívána zejména k okružním plavbám po historickém centru Prahy a k výletům do okolí. Návštěvníkům nabízí kompletní gastronomický servis v podobě teplého i studeného občerstvení a nápojů. Můžete si ji ale pronajmout i k soukromým účelům.
Česká republika

Loď Valencia

Loď Valencia
Restaurační loď Valencia byla uvedena do provozu v roce 1988. Z její částečně zastřešené venkovní paluby se můžete kochat krásami Prahy nebo si užít některý z výletů do okolí. Svou kapacitou patří k větším lodím z celé flotily. Pojme pohodlně 185 osob. V roce 2008 prošla přestavbou a modernizací a dnes je kompletně ozvučená, má klimatizovaný hlavní salon a menší salonek ve špičce lodi.
Česká republika

Loď Elektronemo

Loď Elektronemo
Solární loď Elektronemo je unikátní plavidlo, které bylo postaveno v roce 2010. V České republice je to vůbec první loď poháněná elektrickým motorem, který je napájen ze solárních panelů umístěných na střeše. Loď slouží k pravidelným plavbám a okružním jízdám z přístaviště Kampa. Při jízdě nedělá téměř žádný hluk a nezatěžuje životní prostředí emisemi.
Česká republika

Loď Šárka

Loď Šárka
Loď Šárka je malá lodička vyrobená z mahagonu v Itálii v roce 2009. Je vhodná zejména pro vyhlídkové plavby po vltavských zákoutích, jako je třeba Čertovka. Pohání ji jedinečný hybridní elektromotor s výkonem 11,8 kW. Díky němu je plavba tichá, klidná a ekologická. Maximální kapacita lodi je 12 osob.
Česká republika

Loď Adria

Loď Adria
Loď Adria není velká, přesto nabízí obdobný servis jako lodě velké. Na její obě paluby se vejde celkem 30 osob. Je určena pro vyhlídkové plavby po Vltavě a můžete si ji také pronajmout pro soukromé nebo firemní akce. Ačkoli nemá vlastní kuchyni, můžete se spolehnout na catering v podobě rautu, servírovaného menu nebo grilování na otevřené horní palubě.
Česká republika