Rašínovo nábřeží - zoo

Plavby do zoo
Vypravte se na tradiční rodinný výlet do pražské zoo tentokrát trochu jinak. Atlas Česka pro Vás vyzkoušel pravidelnou lodní linku, která spojuje Rašínovo nábřeží v centru Prahy s kotvištěm na Císařském ostrově, odkud je to do zoo co by kamenem dohodil. 
Česká republika

Zoo - Rašínovo nábřeží

Plavby do zoo
Chystáte se navštívit pražskou zoo? Atlas Česka má pro Vás tip, jak si tento rodinný výlet ozvláštnit a zpříjemnit. Využijte pravidelné lodní linky z Císařského ostrova a nechte se zpět do centra Prahy odvézt jednou z výletních lodí nebo parníků. Zážitek to bude nejen pro Vás, ale i Vaše děti.
Česká republika

Nemocnice Na Františku - zoo

Plavby do zoo
Jak zvládnout cestu ze zoo zpět do centra v pohodě a ještě si při tom odpočinout? Atlas Česka Vám může jen doporučit pravidelnou lodní linku z Císařského ostrova k Nemocnici Na Františku, při níž Vás nadchnou výhledy na pražské památky a osvěží Vás pohoštění v lodní restauraci a baru.
Česká republika

Zoo - Nemocnice Na Františku

Plavby do zoo
Do pražské zoo v Tróji se můžete vydat také lodí nebo parníkem, které kotví u Nemocnice Na Františku. Vaše děti jistě ocení dobrodružný zážitek a Vy se vyhnete nepříjemné cestě v MHD nebo zácpě na silnici. Vhod Vám přijde jistě i možnost občerstvení po dobu plavby.
Česká republika