Prožijte nezapomenutelný večer na palubě některé z lodí brázdících vody Vltavy v Praze. Čeká na Vás romantická večeře a úchvatné pohledy na nasvícenou noční Prahu.

Večeře na některé z nich bude ideální jak pro romantickou večeři ve dvou, tak pro posezení s přáteli nebo obchodní schůzku na úrovni. Neocenitelné pro Vás bude i naprosté soukromí a klid. Luxusní prostředí některé z lodí vytvoří působivou atmosféru spolu s výhledy na noční osvětlené památky. Jedinečný večer pro Vás a Vaše hosty ještě dokreslí živá hudba.

V průběhu tříhodinové plavby po Vltavě Vás čeká bohaté menu a pestrá nabídka pochoutek a nápojů. K dispozici Vám bude i lodní bar.
Plavba s večeří na palubě vyplouvá každý den v 19.00 a trvá tři hodiny. Pro skupiny od 20 osob je možné i vypravení samostatné lodi, která vypluje buď z přístaviště na Rašínově nábřeží či od Čechova mostu.

Cena plavby: 890 Kč/dospělý a 500 Kč/děti do 12 let.

Lístky na plavbu s večeří si můžete koupit zde.

Večeře na lodi Šumava

Večeře na lodi Šumava

Večerní plavba po Vltavě v Praze nabízí okouzlující atmosféru jako stvořenou pro romantickou večeři, působivou obchodní večeři nebo rodinnou oslavu. Na lodi Šumava je k dispozici kompletní gastronomický servis včetně servírovaného menu, rautových stolů a plně vybaveného baru. Můžete využít i možnost grilování specialit na lávovém grilu na horní palubě.

Česká republika

Večeře na lodi Cecílie

Večeře na lodi Cecílie

Loď Cecílie je místem nejen pro pořádání velkých akcí, jako jsou diskotéky nebo seznamovací párty. Můžete na ní strávit i příjemný večer u dobré večeře a skvělého výhledu z její členité paluby na nasvícené pražské památky. Lodní šéfkuchař pro Vás připraví menu z české, mezinárodní nebo rybí kuchyně. Stačí si jen vybrat.

Česká republika

Večeře na parníku Vyšehrad

Večeře na parníku Vyšehrad

Hledáte místo pro jedinečnou večeři? Atlas Česka Vám může jen doporučit večeři na parníku Vyšehrad. Čeká Vás tak zážitek z plavby na posledním ze dvou kolesových parníků a delikatesy v podobě servírovaného menu, rautových stolů nebo specialit z lávového grilu.

Česká republika

A la Carte večeře na lodi

Večeře a la carte

Loď Lužnice patří v Praze na Vltavě zcela jistě k nejluxusnějším lodím. Plavba na ní je zážitek, který můžete umocnit ještě zážitkem gastronomickým. Večeře ve stylu A la Carte menu splňuje nároky i opravdových gurmánů. Můžete se těšit na speciality z mezinárodní, rybí i české kuchyně.

Česká republika

Brunch na lodi

Brunch na lodi
Počínaje Velikonocemi je pro Vás na Vltavě připravena zbrusu nová plavba, kterou si budete moci užívat i po zbytek sezóny každou poslední neděli v měsíci. Čeká Vás kapitánský brunch na lodi spojený s procházkou po Malé Straně. S průvodcem si prohlédnete místní památky.
Česká republika