Statistika našeho portálu

  • 96 275 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

4. representační ples KVH Ústí nad Labem, o. s.

23.03.2013 - 24.03.2013 Ústí nad Labem

4. representační ples KVH Ústí nad Labem, o. s.aneb ples historických kostýmů a uniforem (ovšem můžete přijít ve společenském civilu (oblek / šaty), sokolských, hornických, šífáckých aj. stejnokrojích i krojích) Oděv nevhodný společnosti (jeansy, jakékoliv maskáče) nebudou do sálu vpuštěny i přes platnou vstupenku ! K tanci a poslechu bude hrát bigband Ády Siegla a DJ Hantec. Můžete se těšit na…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

4. representační ples KVH Ústí nad Labem, o. s.

aneb ples historických kostýmů a uniforem (ovšem můžete přijít ve společenském civilu (oblek / šaty), sokolských, hornických, šífáckých aj. stejnokrojích i krojích) Oděv nevhodný společnosti (jeansy, jakékoliv maskáče) nebudou do sálu vpuštěny i přes platnou vstupenku ! 
K tanci a poslechu bude hrát bigband Ády Siegla a DJ Hantec. Můžete se těšit na spoustu soutěží a bohaté ceny při tahání veselých brček z přilby. Během večera vystoupí SHŠ LEPUS a The REBEL PIPERS, pipes and drums. Cena vstupenky je 198Kč - předprodejní místo je kasa musea města Ústí nad Labem a Armybutik (vedle OD Kaufland na Klíši)

Ubytování: pro dojíždějící účastníky plesu je zařízeno ubytování. Karimatku a spacák s sebou, přespávat se bude v teplem vytopené skautské klubovně vedle ZOO. Zájemci o ubytování pište do 20. března na kvhusti@email.cz Po příchodu na ples budete seznámeni s ubytovacím důstojníkem, který vás na ubykaci odvede. Cena za přespání je 50Kč.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete