Statistika našeho portálu

  • 95 747 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

60. Zlín Film Festival - Zlín

05.09.2020 - 10.09.2020 Zlín

Zlín Film Festival – Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší a v současnosti největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZLÍN
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Jeho prestiž se rok od roku zvyšuje nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Jeho 60. ročník se uskuteční se od 4. do 10. září

V netradičním zářijovém termínu se opět ze Zlína na sedm dní stane středobod světové kinematografie pro dětské publikum. Veřejnosti nabídne 315 filmů z 50 zemí světa, 158 premiér, soutěžních filmů a projekcí snímků se sci-fi tematikou.

Se svými oblíbenými herci se mohou diváci setkat náhodně přímo v ulicích města, v rámci programu pak na autogramiádách a denních talk-show ve Festival Café na náměstí Míru. Doprovodný program přinese také besedy o filmových tricích, koncerty, filmové workshopy, výstavy, vědecké laboratoře, virtuální realitu i unikátní Stroj času.

Z bezpečnostních důvodů je většina programu festivalu přístupná pro veřejnost pouze na základě registrace. Tu je možné vyřídit online na www.zlinfest.cz nebo v registračním pointu na ulici Soudní (denně od 9.00 do 19.00 hodin).

Mapa

Další akce v okolí

Koncert „Filmové melodie Ondřeje So…

11.09.2021 - 11.09.2021
KONGRESOVÉ CENTRUM ZLÍN

Známé melodie Ondřeje Soukupa, který je autorem hudby k desítkám český a zahraničních seriálů a filmů, rozezní od 19:00…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 5. srpen

Dnes má svátek Kristián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete