Statistika našeho portálu

  • 95 133 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Adventní trhy ve Šternberku

02.12.2012 - 23.12.2012 Šternberk

Adventními Venkovskými trhy Šternberk a doprovodným kulturním programem Městská kulturní zařízení, p. o. a Město Šternberk přispějí v letošním roce  k vytvoření příjemné sváteční atmosféry v našem městě. Po čtyři adventní neděle (2. 12., 9. 12., 16. 12. a 23. 12.2012) Vás bude od 13 hodin lákat na Hlavní náměstí kořeněná vůně svařáků a punčů, pražených oříšků, pečených trdelníků a masa z komína…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Šternberk
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Olomouc
Obec
Šternberk

Fotogalerie k článku

Adventními Venkovskými trhy Šternberk a doprovodným kulturním programem Městská kulturní zařízení, p. o. a Město Šternberk přispějí v letošním roce  k vytvoření příjemné sváteční atmosféry v našem městě. Po čtyři adventní neděle (2. 12., 9. 12., 16. 12. a 23. 12.2012) Vás bude od 13 hodin lákat na Hlavní náměstí kořeněná vůně svařáků a punčů, pražených oříšků, pečených trdelníků a masa z komína udírny. Když vás vůně přitáhne až do samého centra dění, objevíte množství stánků nabízejících nejen něco do žaludku, ale i pod vánoční stromeček Vašim blízkým. Od 14 hodin oživí náměstí doprovodný kulturní program.

První adventní neděli, tj. 2. prosince v 17 hodin se za zvuku vánočních koled rozsvítí vánoční strom, na pódiu se představí skupina GAMA, Škola popového zpěvu, Beatles revival v dívčím provedení, Základní umělecká škola – Rákosníček, žáci ze ZŠ Dr. Hrubého a ZŠ Svatoplukova.
Na druhou adventní neděli 9. prosince se o program postará Dům dětí a mládeže Šternberk. Připraveno bude vánoční soutěžení, kterého se můžou zúčastnit jak děti, tak i dospělí. Hrát se bude o tři vánoční kapry! Začátek je v 15 hodin na Hlavním náměstí. Svá vystoupení předvedou děti z MŠ Lužice, MŠ Komenského a z Yamaha Class a Mortimer.

Stříbrná neděle 16. prosince bude patřit koncertu Hudebního Institutu.

Poslední, zlatá neděle nabídne dobročinnou polévku pro všechny dobré lidi i Betlémské světlo, které každoročně rozvážejí skauti napříč Evropou z Betléma. Lidé si budou moci tento plamínek naděje odnést do svých domovů na vánoční stůl. Program doplní zábavná vystoupení dětí.Kromě neodmyslitelných vánočních punčů, svařáků a teplých medovin bude nabízen i horký sladový nápoj, ohřívaný vaječný likér se šlehačkou a výborná káva. Těšit se můžete tentokrát i na tvarůžkové moučníky, oceněné jako Haná regionální produkt®, Česká chuťovka 2010 a Regionální potravina Olomouckého kraje 2011, ale také na množství dalších kvalitních výrobků, taktéž se získáním regionálních ocenění. Přislíbené jsou i ručně malované foukané skleněné vánoční ozdoby, korálkové svícny a dekorace.

Přijďte se naladit na tu správnou vánoční strunu a strávit příjemný čas s přáteli. Všichni jste srdečně zváni.

Mapa

Další akce v okolí

Online: Florián Zelený - celá ČR

01.05.2021 - 01.05.2021
Olomouc

Byl jednou jeden magický svět a v něm žily ještě magičtější bytosti…

Online: Najdi svého vlastního hrdin…

02.05.2021 - 02.05.2021
Olomouc

Úvodních 60 minut workshopu bude inspirováno cykličností prožívání, od hledání svého „domova“, místa v sobě, kde je nám…

Běh Barvám Neutečeš - Olomouc

08.05.2021 - 08.05.2021
Výstaviště Flora -…

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Hudbou přes horizonty – Olomouc

29.04.2021 - 29.04.2021
Reduta

Závěrečný koncert sezony Moravské filharmonie Olomouc.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete