Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Aqualand Moravia slaví páté narozeniny. Party zpestří pěna, dort i Richard Nedvěd - Pasohlávky

04.08.2018 Podolí

Oslavy narozenin, které v Aqualandu proběhnou první srpnovou sobotu, budou spojením kouzel a barev. Chybět tak nebudou kouzelnické animace, zajímavé soutěže pro děti i dospělé nebo cvičení ve vodě. Akce nese název Kouzla barev, návštěvníci se tak mohou těšit na barevné drinky i výzdobu areálu. Doporučujeme také přijít v co nejbarevnějších plavkách. Připravena je totiž spousta překvapení a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Oslavy narozenin, které v Aqualandu proběhnou první srpnovou sobotu, budou spojením kouzel a barev. Chybět tak nebudou kouzelnické animace, zajímavé soutěže pro děti i dospělé nebo cvičení ve vodě. Akce nese název Kouzla barev, návštěvníci se tak mohou těšit na barevné drinky i výzdobu areálu. Doporučujeme také přijít v co nejbarevnějších plavkách. Připravena je totiž spousta překvapení a soutěží, které s tématem barev souvisí.

Na správné narozeninové oslavě nesmí chybět dort. Rozkrojení pětikilového dortu s pěti svíčkami proto bude také součástí sobotního programu. Symbolické bude i vystoupení hlavní hvězdy slavnostního dne Richarda Nedvěda. Ten se svou Stan-Up Comedy pobaví malé i velké přesně v 5 hodin a pět minut. Celým dnem pak návštěvníky provede DJ a moderátor Ondřej Vodný, připraven je také bohatý doprovodný program v podobě saxofonového vystoupení Lukáše Janoty nebo vystoupení uskupení Yoyo Freestyle. Děti se mohou těšit dokonce na pěnovou party nebo tetovací koutek. Také na oslavu narozenin lze navíc využít jedinečné letní akce, kdy k dospělé vstupence zakoupené na e-shopu získá zákazník vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Mapa

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Ivančice

19.06.2019 - 19.06.2019
Ivančice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Lelekovice

19.06.2019 - 19.06.2019
Lelekovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Klubová výstava špiců

20.06.2019 - 20.06.2019
v kynologickém areálu…

Srdečně zveme milovníky a příznivce špiců na již tradiční setkání při výstavě konané v kynologickém areálu ve Zbraslavi…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

neděle 16. červen

Dnes má svátek Zbyněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete