Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Aqualand Moravia slaví páté narozeniny. Party zpestří pěna, dort i Richard Nedvěd - Pasohlávky

04.08.2018 Podolí

Oslavy narozenin, které v Aqualandu proběhnou první srpnovou sobotu, budou spojením kouzel a barev. Chybět tak nebudou kouzelnické animace, zajímavé soutěže pro děti i dospělé nebo cvičení ve vodě. Akce nese název Kouzla barev, návštěvníci se tak mohou těšit na barevné drinky i výzdobu areálu. Doporučujeme také přijít v co nejbarevnějších plavkách. Připravena je totiž spousta překvapení a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Oslavy narozenin, které v Aqualandu proběhnou první srpnovou sobotu, budou spojením kouzel a barev. Chybět tak nebudou kouzelnické animace, zajímavé soutěže pro děti i dospělé nebo cvičení ve vodě. Akce nese název Kouzla barev, návštěvníci se tak mohou těšit na barevné drinky i výzdobu areálu. Doporučujeme také přijít v co nejbarevnějších plavkách. Připravena je totiž spousta překvapení a soutěží, které s tématem barev souvisí.

Na správné narozeninové oslavě nesmí chybět dort. Rozkrojení pětikilového dortu s pěti svíčkami proto bude také součástí sobotního programu. Symbolické bude i vystoupení hlavní hvězdy slavnostního dne Richarda Nedvěda. Ten se svou Stan-Up Comedy pobaví malé i velké přesně v 5 hodin a pět minut. Celým dnem pak návštěvníky provede DJ a moderátor Ondřej Vodný, připraven je také bohatý doprovodný program v podobě saxofonového vystoupení Lukáše Janoty nebo vystoupení uskupení Yoyo Freestyle. Děti se mohou těšit dokonce na pěnovou party nebo tetovací koutek. Také na oslavu narozenin lze navíc využít jedinečné letní akce, kdy k dospělé vstupence zakoupené na e-shopu získá zákazník vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Mapa

Další akce v okolí

Vesmírnosti - Modřice

29.03.2019 - 29.03.2019
Městská knihovna

Přijďte a proleťte se s námi celým vesmírem! Vezměte s sebou dvě vařečky nebo jakákoli chrastítka a zazpívejte si s…

Osvobození 1945 - Dolní Kounice

03.05.2019 - 04.05.2019
Hrad a zámek Dolní…

Vzpomínkové oslavy osvobození spojené s bojovou ukázkou. Celodenní program pro celou rodinu.

T-Mobile Olympijský běh - Lelekovice

19.06.2019 - 19.06.2019
Lelekovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete