Statistika našeho portálu

  • 86 110 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Aqualand Moravia - Solná místnost

07.12.2018 - 31.01.2019 Pasohlávky

Pasohlávecký aquapark Aqualand Moravia znovu rozšiřuje nabídku wellness služeb. V prosinci otevře návštěvníkům zcela novou solnou místnost, kde pocítí blahodárné účinky haloterapie. Kromě nové doplatkové části nabídne Aqualand v budoucnu i stylizovanou dětskou odpočívárnu. Vedení aquaparku do projektu investovalo zhruba tři miliony korun.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Po nedávných investicích do rekonstrukce wellness centra Forum Romanum je solná místnost dalším krokem vedení aquaparku k posílení nabídky relaxačních služeb a procedur. "Vyhovět jsme tentokrát chtěli i těm návštěvníkům, kteří saunám tak úplně neholdují. Solná místnost je proto umístěna v bazénové hale a jednorázový vstup do ní si může každý jednoduše zaplatit na místě," komentuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia. Jednorázový dvacetiminutový vstup do místnosti stojí 49 korun na osobu, kapacita je maximálně 20 lidí. "Doporučená délka pobytu v solné kabině je deset minut, následovat by měl zhruba stejně dlouhý odpočinek. Po uplynutí této doby má pak každý návštěvník pět minut na opuštění zóny," dodává Svoboda.

Krátký odpočinek ve vyhřáté solné místnosti pomůže návštěvníkům nejen zrelaxovat tělo, přítomnost speciální himalájské soli může mít také příznivé zdravotní účinky. Zóna je vybavena relaxačními lehátky a inhalační kabinou, do které je vstřikován solný aerosol vytvářející mořské mikroklima podobné tomu u Mrtvého moře. Jedná se o chemicky čistý a přírodní solný roztok, který má pozitivní účinky na celou pokožku těla a na respirační systém. Aerosol je příjemně naparfemován, takže pobyt v takto ošetřené kabině se stává příjemným a ozdravným zážitkem.

Účinky haloterapie mohou vyzkoušet též děti. Doporučená věková hranice pro návštěvu solné kabiny je 6 let. Pro mladší návštěvníky připravuje Aqualand speciální prostory. "V rámci tohoto projektu připravujeme prohřívárnu pro děti předškolního věku a miminka. Prostor bude doplněn o panoramatické tapety s pohádkovým motivem, 3D dekorace či pohodlné sedací pytle. Chybět nebude ani koutek pro matky s kojenci, který poskytne soukromí pro kojení. K dispozici bude zdarma," doplňuje Tomáš Svoboda.

Mapa

Další akce v okolí

15. ročník Mistrovství ČR v řezu ré…

22.02.2019 - 22.02.2019
Zemědělské družstvo

V pátek 22. února 2019 se uskuteční již 15. ročník odborné soutěže v řezu révy vinné. Vinařské klání tentokrát hostí…

T-Mobile Olympijský běh - Velké Bíl…

19.06.2019 - 19.06.2019
Velké Bílovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Krajem vína - Letní putování po vin…

20.07.2019 - 20.07.2019
Sedlec

Cykloseriál Krajem vína 2019

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete