Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Aqualand Moravia - Solná místnost

07.12.2018 - 31.01.2019 Pasohlávky

Pasohlávecký aquapark Aqualand Moravia znovu rozšiřuje nabídku wellness služeb. V prosinci otevře návštěvníkům zcela novou solnou místnost, kde pocítí blahodárné účinky haloterapie. Kromě nové doplatkové části nabídne Aqualand v budoucnu i stylizovanou dětskou odpočívárnu. Vedení aquaparku do projektu investovalo zhruba tři miliony korun.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Po nedávných investicích do rekonstrukce wellness centra Forum Romanum je solná místnost dalším krokem vedení aquaparku k posílení nabídky relaxačních služeb a procedur. "Vyhovět jsme tentokrát chtěli i těm návštěvníkům, kteří saunám tak úplně neholdují. Solná místnost je proto umístěna v bazénové hale a jednorázový vstup do ní si může každý jednoduše zaplatit na místě," komentuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia. Jednorázový dvacetiminutový vstup do místnosti stojí 49 korun na osobu, kapacita je maximálně 20 lidí. "Doporučená délka pobytu v solné kabině je deset minut, následovat by měl zhruba stejně dlouhý odpočinek. Po uplynutí této doby má pak každý návštěvník pět minut na opuštění zóny," dodává Svoboda.

Krátký odpočinek ve vyhřáté solné místnosti pomůže návštěvníkům nejen zrelaxovat tělo, přítomnost speciální himalájské soli může mít také příznivé zdravotní účinky. Zóna je vybavena relaxačními lehátky a inhalační kabinou, do které je vstřikován solný aerosol vytvářející mořské mikroklima podobné tomu u Mrtvého moře. Jedná se o chemicky čistý a přírodní solný roztok, který má pozitivní účinky na celou pokožku těla a na respirační systém. Aerosol je příjemně naparfemován, takže pobyt v takto ošetřené kabině se stává příjemným a ozdravným zážitkem.

Účinky haloterapie mohou vyzkoušet též děti. Doporučená věková hranice pro návštěvu solné kabiny je 6 let. Pro mladší návštěvníky připravuje Aqualand speciální prostory. "V rámci tohoto projektu připravujeme prohřívárnu pro děti předškolního věku a miminka. Prostor bude doplněn o panoramatické tapety s pohádkovým motivem, 3D dekorace či pohodlné sedací pytle. Chybět nebude ani koutek pro matky s kojenci, který poskytne soukromí pro kojení. K dispozici bude zdarma," doplňuje Tomáš Svoboda.

Mapa

Další akce v okolí

XIV. Pálavský festival dračích lodí…

13.07.2019 - 13.07.2019
Pavlov

Kultovní festival dračích lodí na Jižní Moravě.

Krajem vína - Letní putování po vin…

20.07.2019 - 20.07.2019
Sedlec

Cykloseriál Krajem vína 2019

Mariánská pouť na Svatý kopeček - M…

01.09.2019 - 01.09.2019
Mikulov

Tradiční mariánská pouť s Černou loretánskou Madonou na Svatý kopeček v Mikulově se koná první zářijovou neděli.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 27. červen

Dnes má svátek Ladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete