Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Aqualand Moravia zahájí již pátou letní sezonu. Společně s kouzelníky i Ilonou Csákovou

16.06.2018 Pasohlávky

Brány letního areálu Aqualandu Moravia se milovníkům vodních radovánek otevřou již tuto sobotu 16. června. Zahájení jubilejní páté venkovní sezony bude velkolepé. V rámci Festivalu úsměvů s Rádiem Impuls čeká návštěvníky kouzelnické vystoupení, soutěže i diskotéka. Zlatým hřebem slavnostního odpoledne pak bude koncert oblíbené zpěvačky Ilony Csákové.Celé léto se v Aqualandu Moravia ponese ve…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Brány letního areálu Aqualandu Moravia se milovníkům vodních radovánek otevřou již tuto sobotu 16. června. Zahájení jubilejní páté venkovní sezony bude velkolepé. V rámci Festivalu úsměvů s Rádiem Impuls čeká návštěvníky kouzelnické vystoupení, soutěže i diskotéka. Zlatým hřebem slavnostního odpoledne pak bude koncert oblíbené zpěvačky Ilony Csákové.

Celé léto se v Aqualandu Moravia ponese ve znamení kouzelnických triků a magie. Ani na zahajovací akci tak nebudou čáry a kouzla chybět. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, který je zručný nejen v mikromagii, ale i umění mentalismu a se svou show se dostal až do finále televizní talentové soutěže. Po celý den jsou pak pro návštěvníky připravené také animační programy, kde si užijí cvičení ve vodě i nejrůznější hry.

Festival úsměvů ovšem nabídne též jedinečná hudební vystoupení. Představí se talentovaní zpěváci z labelu Mad Baker Music, vrcholem odpoledne bude vystoupení Ilony Csákové, která zazpívá oblíbené hity. Celý den pak v několika vstupech zpestří Ivo Apfel a jeho diskotéka. Vše bude doplněno zábavnými soutěžemi pro všechny věkové kategorie.

Již první den letní sezony navíc mohou rodiče s dětmi využít na e-shopu aquaparku unikátní akci. Aqualand Moravia se totiž rozhodl zrušit rodinné vstupné, děti do 150 cm tak mají po celé léto vstup zcela zdarma. Ke každé celodenní vstupence pro dospělého při nákupu na e-shopu tak zájemci zároveň získají vstupenku pro dítě do 150 cm. Celodenní dospělý vstup navíc na e-shopu stojí pouze 649 korun.

Celou letní sezonu mohou návštěvníci využít venkovní areál o velikosti 30 000 m2. Zde na ně čekají v tuzemsku unikátní atrakce ABYSS a BOMERANGO, umělé vlny i dětská brouzdaliště. K dispozici jsou pak samozřejmě lehátka nebo privátní odpočinkový prostor. V rámci vnitřního areálu mohou návštěvníci zavítat do nově otevřených Denních lázní, jež nabízejí soukromou vířivku i obsluhu na zavolání.

Mapa

Další akce v okolí

Mužácké kosení lúky - Bulhary

04.05.2019 - 04.05.2019
Louka pod hrází Dyje

Jedná se o folklórní akci za účasti 10 pěveckých souborů. Akce probíhá od 8.00 hod - 22.00 hod. Cimbálová muzika,…

Krajem vína - Letní putování po vin…

20.07.2019 - 20.07.2019
Sedlec

Cykloseriál Krajem vína 2019

26. Festival otevřených sklepů - Ve…

09.11.2019 - 10.11.2019
Velké Pavlovice,…

FESTIVAL OTEVŘENÝCH SKLEPŮ – SV. MARTIN V MODRÝCH HORÁCH

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete