Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Autogramiáda Dara Rolins - Praha

02.10.2018 Praha

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou Darou Rolins vydává již třetím rokem diář ROK PODLE DARY. Úspěch předchozího vydání vedl k pokračování spolupráce, a tak i rok 2019 prožijeme s inspirativní ženou, kamarádkou, mámou – Darou Rolins. Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou Darou Rolins vydává již třetím rokem diář ROK PODLE DARY. Úspěch předchozího vydání vedl k pokračování spolupráce, a tak i rok 2019 prožijeme s inspirativní ženou, kamarádkou, mámou – Darou Rolins. Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a samostatné ženy se zdravým sebevědomím, které si váží všeho, co jim život přináší. Diář je plný rad, návodů, tipů a postřehů, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. Texty jsou doplněny o atraktivní fotografie a ilustrace, nechybí ani nepostradatelné zrcátko a sada motivačních samolepek.

"Spolupráce s Darou Rolins je pro PRESCO GROUP splněným snem. Vytvořit i potřetí diář, který je naprosto nezaměnitelný a svůj, je důkazem toho, že Dara je opravdu všestrannou umělkyní s nadáním shůry. Její otevřená duše, schopnost přetavit své niterné pocity a myšlenky do podoby diáře, být inspirací žen i mužů, ukazovat cestu k úspěchu a životní harmonii jsou tím, proč se tento titul řadí k nejúspěšnějším v naší nabídce," říká Pavla Javorská, PR manažerka společnosti PRESCO GROUP.
"A je to tu! Jak se říká: do třetice všeho dobrého. Trojka je magické číslo. Tři králové, Tři sestry, Tři oříšky pro Popelku… To už je na vztah. Vážný vztah. Vždyť vážení, vážené – už to spolu táhneme třetí rok! Pojďme se pokusit udržet oheň ve svém srdci a balanc ve svém těle. Vítejte tedy v roce 2019 podle Dary," říká na úvod diáře Dara Rolins.

Diář Rok podle Dary v tuhé knižní vazbě ve formátu 13 × 21 centimetrů obsahuje 172 vnitřních stran a týdenní kalendárium ve dvou verzích: české a slovenské. Na stránkách naleznete 17 fotografií ze zpěvaččina soukromí od dvorní fotografky Petry Ficové, 22 stran textu (rady, postřehy), 9 oblíbených receptů na skvělé jídlo, Dařiny tipy na zdravý životní styl, přehled všech svátků, horizontální týdenní kalendárium a dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktické je uzavírání diáře na gumičku, látková záložka a zadní kapsa na různé drobnosti. Neméně důležitou součástí diáře je jeho nepřehlédnutelná, do modré barvy laděná obálka.

Diář bude k dostání ve vybraných knihkupectvích a papírnictvích nebo prostřednictvím e-shopu společnosti PRESCO GROUP na www.presco.cz.

Slavnostní představení diáře proběhne 2. 10. 2018 v knihkupectví Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1. Začátek akce je v 17.30.

Další akce v okolí

Online Příběhy psů: Psi a jejich vý…

23.05.2020 - 30.05.2020
Praha (Praha)

Psi a lidé. Ušli jsme společně kus historie. Během ní se pro nás stali psi nejdůležitějšími zvířaty na této planetě.…

Festival Mezi ploty - Praha

30.05.2020 - 31.05.2020
Psychiatrická léčebna…

Nabitý line-up slavného festivalu Mezi ploty, který se odehraje už 30. a 31. května, potvrzuje jeho obrovskou žánrovou…

I online akce: Ondřej Vavrečka & Ve…

31.05.2020 - 31.05.2020
Pragovka Gallery Rear

V rámci doprovodného programu k výstavě Last Aid proběhne performance ŠURŠÁNÍ Ondřej Vavrečky (FAMU) a Veroniky…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

01.06.2020 - 01.06.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

čtvrtek 28. květen

Dnes má svátek Vilém

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete