Statistika našeho portálu

  • 88 521 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Autogramiáda Dara Rolins - Praha

02.10.2018 Praha

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou Darou Rolins vydává již třetím rokem diář ROK PODLE DARY. Úspěch předchozího vydání vedl k pokračování spolupráce, a tak i rok 2019 prožijeme s inspirativní ženou, kamarádkou, mámou – Darou Rolins. Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou Darou Rolins vydává již třetím rokem diář ROK PODLE DARY. Úspěch předchozího vydání vedl k pokračování spolupráce, a tak i rok 2019 prožijeme s inspirativní ženou, kamarádkou, mámou – Darou Rolins. Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a samostatné ženy se zdravým sebevědomím, které si váží všeho, co jim život přináší. Diář je plný rad, návodů, tipů a postřehů, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. Texty jsou doplněny o atraktivní fotografie a ilustrace, nechybí ani nepostradatelné zrcátko a sada motivačních samolepek.

"Spolupráce s Darou Rolins je pro PRESCO GROUP splněným snem. Vytvořit i potřetí diář, který je naprosto nezaměnitelný a svůj, je důkazem toho, že Dara je opravdu všestrannou umělkyní s nadáním shůry. Její otevřená duše, schopnost přetavit své niterné pocity a myšlenky do podoby diáře, být inspirací žen i mužů, ukazovat cestu k úspěchu a životní harmonii jsou tím, proč se tento titul řadí k nejúspěšnějším v naší nabídce," říká Pavla Javorská, PR manažerka společnosti PRESCO GROUP.
"A je to tu! Jak se říká: do třetice všeho dobrého. Trojka je magické číslo. Tři králové, Tři sestry, Tři oříšky pro Popelku… To už je na vztah. Vážný vztah. Vždyť vážení, vážené – už to spolu táhneme třetí rok! Pojďme se pokusit udržet oheň ve svém srdci a balanc ve svém těle. Vítejte tedy v roce 2019 podle Dary," říká na úvod diáře Dara Rolins.

Diář Rok podle Dary v tuhé knižní vazbě ve formátu 13 × 21 centimetrů obsahuje 172 vnitřních stran a týdenní kalendárium ve dvou verzích: české a slovenské. Na stránkách naleznete 17 fotografií ze zpěvaččina soukromí od dvorní fotografky Petry Ficové, 22 stran textu (rady, postřehy), 9 oblíbených receptů na skvělé jídlo, Dařiny tipy na zdravý životní styl, přehled všech svátků, horizontální týdenní kalendárium a dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktické je uzavírání diáře na gumičku, látková záložka a zadní kapsa na různé drobnosti. Neméně důležitou součástí diáře je jeho nepřehlédnutelná, do modré barvy laděná obálka.

Diář bude k dostání ve vybraných knihkupectvích a papírnictvích nebo prostřednictvím e-shopu společnosti PRESCO GROUP na www.presco.cz.

Slavnostní představení diáře proběhne 2. 10. 2018 v knihkupectví Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1. Začátek akce je v 17.30.

Další akce v okolí

Letní kino Yellow Cinema - Po čem m…

25.06.2019 - 25.06.2019
Praha

LETNÍ KINO Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná…

Festival KoresponDance 201 - Praha

25.06.2019 - 25.06.2019
Invalidovna

V polovině července otevře zámek Žďár své brány mezinárodnímu festivalu současného tance, pohybového divadla a nového…

Písňový recitál Vivat písni - Praha

26.06.2019 - 26.06.2019
Kostel Československé…

Operní diva Národního divadla Michaela Zajmi a její dvorní klavírista Pavel Voráček představí písňový recitál VIVAT…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete