Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Autogramiáda Dara Rolins - Praha

02.10.2018 Praha

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou Darou Rolins vydává již třetím rokem diář ROK PODLE DARY. Úspěch předchozího vydání vedl k pokračování spolupráce, a tak i rok 2019 prožijeme s inspirativní ženou, kamarádkou, mámou – Darou Rolins. Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou Darou Rolins vydává již třetím rokem diář ROK PODLE DARY. Úspěch předchozího vydání vedl k pokračování spolupráce, a tak i rok 2019 prožijeme s inspirativní ženou, kamarádkou, mámou – Darou Rolins. Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a samostatné ženy se zdravým sebevědomím, které si váží všeho, co jim život přináší. Diář je plný rad, návodů, tipů a postřehů, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. Texty jsou doplněny o atraktivní fotografie a ilustrace, nechybí ani nepostradatelné zrcátko a sada motivačních samolepek.

"Spolupráce s Darou Rolins je pro PRESCO GROUP splněným snem. Vytvořit i potřetí diář, který je naprosto nezaměnitelný a svůj, je důkazem toho, že Dara je opravdu všestrannou umělkyní s nadáním shůry. Její otevřená duše, schopnost přetavit své niterné pocity a myšlenky do podoby diáře, být inspirací žen i mužů, ukazovat cestu k úspěchu a životní harmonii jsou tím, proč se tento titul řadí k nejúspěšnějším v naší nabídce," říká Pavla Javorská, PR manažerka společnosti PRESCO GROUP.
"A je to tu! Jak se říká: do třetice všeho dobrého. Trojka je magické číslo. Tři králové, Tři sestry, Tři oříšky pro Popelku… To už je na vztah. Vážný vztah. Vždyť vážení, vážené – už to spolu táhneme třetí rok! Pojďme se pokusit udržet oheň ve svém srdci a balanc ve svém těle. Vítejte tedy v roce 2019 podle Dary," říká na úvod diáře Dara Rolins.

Diář Rok podle Dary v tuhé knižní vazbě ve formátu 13 × 21 centimetrů obsahuje 172 vnitřních stran a týdenní kalendárium ve dvou verzích: české a slovenské. Na stránkách naleznete 17 fotografií ze zpěvaččina soukromí od dvorní fotografky Petry Ficové, 22 stran textu (rady, postřehy), 9 oblíbených receptů na skvělé jídlo, Dařiny tipy na zdravý životní styl, přehled všech svátků, horizontální týdenní kalendárium a dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktické je uzavírání diáře na gumičku, látková záložka a zadní kapsa na různé drobnosti. Neméně důležitou součástí diáře je jeho nepřehlédnutelná, do modré barvy laděná obálka.

Diář bude k dostání ve vybraných knihkupectvích a papírnictvích nebo prostřednictvím e-shopu společnosti PRESCO GROUP na www.presco.cz.

Slavnostní představení diáře proběhne 2. 10. 2018 v knihkupectví Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1. Začátek akce je v 17.30.

Další akce v okolí

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Za vysvědčení dárky a cesta kolem s…

31.01.2019 - 28.02.2019
Praha

Výprava za Eskymáky nebo třeba do vesmíru? Nic není nemožné. Centrum Černý Most chystá pravidelný zábavný program pro…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete