Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Autogramiáda posádek Star Rally - ZlínHISTORIC VE ZLATÉM JABLKU

23.08.2018 Zlín

Den před slavnostním startem 48. ročníku Barum Czech Rally Zlín se opět mohou příznivci motosportu setkat v obchodním centru Zlaté jablko s jezdci rally. Tentokrát se autogramiády zúčastní posádky Star Rally Historic, která je už pojedenácté součástí Barumky. Autogramiáda ve čtvrtek 23. srpna začíná v 19 hodin a mezi účastníky bude i loňský vítěz Stanislav Budil nebo první český pilot Formule 1…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Den před slavnostním startem 48. ročníku Barum Czech Rally Zlín se opět mohou příznivci motosportu setkat v obchodním centru Zlaté jablko s jezdci rally. Tentokrát se autogramiády zúčastní posádky Star Rally Historic, která je už pojedenácté součástí Barumky. Autogramiáda ve čtvrtek 23. srpna začíná v 19 hodin a mezi účastníky bude i loňský vítěz Stanislav Budil nebo první český pilot Formule 1 Tomáš Enge.

  Druhou příležitost získat podpis či fotografii známých rally jezdců nabízí fanouškům Barum Rally ve čtvrtek 23. srpna obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko. Den předtím, než posádky zasednou do kokpitů svých závodních vozů, zavítají právě sem na oblíbenou autogramiádu.

 Na místě tentokrát budou jezdci účastnící se Star Rally Historic, závodu historických závodních speciálů. Pozvání přijali favorit závodu Vlastimil Neumann se spolujezdcem Ottou Slezákem, loňská vítězná posádka Stanislav Budil a Petr Vejvoda, Tomáš Enge, který je známý jako první český pilot Formule 1, a jeho navigátorka Lucie Engová, Jindřich Štolfa se Zdeňkem Hawlem, Martin Kučera s Evou Žaludkovou a Karel Jirátko se spolujezcem Ivem Valachem. Zahraniční posádky bude reprezentovat polská dvojice Grzegorz Olchawski a Łukasz Wroński.

Mapa

Další akce v okolí

Slovenská legenda Inekafe vystoupí …

26.05.2019 - 26.05.2019
Nám. T. G. Masaryka

Slovenská punkrocková kapela Inekafe to rozjede na 59. ročníku Zlín Film Festivalu. Bratislavské trojici bude patřit…

Expediční jachting – cestovatelská …

20.02.2019 - 20.02.2019
Golden Apple Cinema,…

V rámci akce Cestuj jinak vezme jachtařský instruktor Tomáš Kůdela své posluchače na Kapverdy.

Severská filmová zima 2019

21.02.2019 - 24.02.2019
Zlín

Severský filmový klub již podeváté pořádá tradiční přehlídku kinematografie severských a pobaltských zemí s příznačným…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete