Statistika našeho portálu

  • 86 056 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Backstage of Stařeč

21.07.2018 Hokejový stadion Stařeč

Hlavním cílem festivalu je podpořit mladé a perspektivní hudební kapely v regionu a umožnit jim zahrát si na profesionálním pódiu před početným publikem.V pořadí již 7. ročník festivalu Backstage of Stařeč proběhne v červenci 2018 na již tradičním místě ve Starči nedaleko Třebíče."Vizí festivalu Backstage of Stařeč je dostat kapely z našeho regionu na jedno místo, dát jim k dispozici…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hokejový stadion Stařeč
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Stařeč

Fotogalerie k článku

Hlavním cílem festivalu je podpořit mladé a perspektivní hudební kapely v regionu a umožnit jim zahrát si na profesionálním pódiu před početným publikem.

V pořadí již 7. ročník festivalu Backstage of Stařeč proběhne v červenci 2018 na již tradičním místě ve Starči nedaleko Třebíče.

"Vizí festivalu Backstage of Stařeč je dostat kapely z našeho regionu na jedno místo, dát jim k dispozici profesionální pódium, zvuk a podělit se o svá publika. Spojit lidi stejných zájmů. Vnímáme to jako takový "motosraz hudebních kapel". V Třebíči je mnoho skvělých kapel a tak jsme se rozhodli dát jim prostor."

Náš velký dík za podporu patří obci Stařeč. Stejně tak i mnoha partnerům z oblasti gastronomie, obchodu, IT, médií a kultury.

Letos se na podiu představí jak zbrusu nové projekty, pro které bude Backstage vstupní branou na hudební scénu, tak i ostřílené kapely s našlapanými playlisty. Specialitou večera bude zdvojený koncert kapely Vernus, kapela zde oslaví výročí 10 let od založení. Celý program zakončí Nu-metalová legenda z Prahy, Cocotte minute.

Těšíme se na Vás!

Mapa

Další akce v okolí

Valentýnské menu v pivovaru - Daleš…

13.02.2019 - 17.02.2019
Pivovar filmových…

Jídla, která pro vás již od středy 13. února bude chystat náš kuchyřský team, si nemusí nutně vychutnávat jen…

Masopustní maškarní jarmark - Vladi…

16.02.2019 - 16.02.2019
Vladislav

Masopustní maškarní jarmark

Magda Malá & Bohuš Matuš & Charlie …

18.02.2019 - 18.02.2019
Divadlo Pasáž,…

Koncert přeložený z 18. 12. 2018 "Cesta muzikálem"

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete