Statistika našeho portálu

  • 93 266 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Běhej lesy Vysočina - obec Milovy

01.06.2019 Vysočina

Víte, že české děti o víkendu stráví průměrně venku jen 2 hodiny a 49 minut denně? Tohle smutné číslo můžete jako rodiče snadno změnit. Vyrazte s dětmi za sportem do přírody, vezměte je na Běhej lesy! Děti se na závodech mohou těšit na trasy na 500 a 1000 metrů dle věkové kategorie, tričko ve startovním balíčku a originální dřevěnou medaili po úspěšném absolvování závodu. Dospělí si mohou zaběhnout trasy na 12 a 21 km.

Adresa a kontaktní informace

Seriál běžeckých závodů v přírodě nabízí celodenní zábavu pro celou rodinu, nejen pro dospělé závoďáky. V zázemí čeká celou rodinu bohatý doprovodný program. Běhej lesy Vysočina je skvělý způsob, jak strávit den dětí na čerstvém vzduchu. Učit děti lásce k přírodě a sportu je možné už od nejútlejšího věku!
Víte, že průměrně české děti o víkendu stráví venku jen 2 hodiny a 49 minut? A z toho jen 45 minut stráví v přírodě. Zbytek volného času věnují radši televizi a internetu. Udělejte něco pro své děti a pomozte tuhle smutnou statistiku změnit. Vezměte své špunty na Běhej lesy! Celý den můžou strávit
na čerstvém vzduchu, hýbat se a ještě se dozví plno zajímavých informací o přírodě.
Na každém závodě Běhej lesy je dopoledne vyčleněno Dětským závodům Dr. Max. Na malé závodníky čekají trasy po měkkém povrchu, lesních stezkách a v krásné české přírodě. Závodit mohou v pěti různých kategoriích: Benjamínci (ročníky 2013 a mladší), předžáci (2011–2012), nejmladší žáci
(2009–2010), mladší žáci (2007–2008) a starší žáci (2005–2006). Špunti z dvou nejmladších kategorií poběží 500 metrů, větší běžci poměří síly na kilometrové trase. A pokud si na to vaše dítko troufne, může si s vámi zaběhnout i dospělácký závod.Před každým závodem Dr.Max je pro děti také nachystaná rozcvička, aby se jim lépe běželo. Ve startovním balíčku malí sportovci najdou tričko a v cíli si každý vyslouží originální dřevěnou medaili. Nejrychlejší tři závodníci v každé kategorii dostanou odměnu v podobě pěkných cen od partnerů
seriálu. Všichni závodníci se mohou vhozením svého lístku do osudí účastnit pozávodní tomboly o hodnotné ceny.Pokud vaše děti nezávodí, i tak je určitě vezměte s sebou! Zkušené vychovatelky se o ně postarají v
Úschovně dětí Lesů ČR. Děti se tam budou věnovat aktivitám v závislosti na jejich věku. Ve stanu je také odpočinková zóna, kde si děti budou moci po náročných závodech oddechnout. Pro děti bude také na většině závodů k dispozici Lesní pedagogika. Lesní pedagogové VLS a LČR budou čekat na děti s výtvarnými dílnami, vědomostními soutěžemi i zábavou. Děti tak prožijí příjemný pobyt v přírodě a budou se moci nenásilnou formou dozvědět plno zajímavých informací o lese.  
V zázemí budou mít plno dalších možností, jak se zabavit. Třeba od stánku Dr.Max si budou moci odnést pěknou fotku na památku. A zmrzlina od Agroly jako sladká odměna za sportovní výkony? To berou i dospělí!
Běhej lesy jsou ideální příležitostí pro trávení volného času se svou rodinou. Na čerstvém vzduchu se můžete společně proběhnout, dopřát si zasloužený relax a užít si krásný společný den.
Běhej lesy Vysočina startuje už 1. června na Milovech. Do středy je možná registrace online za výhodnější cenu, přihlášky budou do naplnění kapacity možné i na místě.

Tak neváhejte a přihlaste na závody sebe i svá dítka na www.behejlesy.cz.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 3. červen

Dnes má svátek Tamara

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete