Statistika našeho portálu

  • 96 481 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Berounský Cyklísek - děti

16.06.2013 Beroun

Závod Berounský Cyklísek pro nejmenší děti a školáky do 15 let, který musel být kvůli povodni zrušen, už má náhradní termín. Uskuteční se v neděli 16. června. Začátek akce i program je nezměnen.Na odrážedlech, koloběžkách i kolech se budou moci malí cyklisté zúčastnit závodu Berounský Cyklísek. Pro nejmenší děti a školáky do 15 let se koná v neděli 9. června na Husově náměstí v Berouně.Záštitu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Beroun, Husovo náměstí
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

Závod Berounský Cyklísek pro nejmenší děti a školáky do 15 let, který musel být kvůli povodni zrušen, už má náhradní termín. Uskuteční se v neděli 16. června. Začátek akce i program je nezměnen.

Na odrážedlech, koloběžkách i kolech se budou moci malí cyklisté zúčastnit závodu Berounský Cyklísek. Pro nejmenší děti a školáky do 15 let se koná v neděli 9. června na Husově náměstí v Berouně.

Záštitu nad akcí Berounský Cyklísek převzala starostka města Šárka Endrlová. Akci pořádá město Beroun ve spolupráci s prodejnou CykloPoint a Biatlon klubem Beroun. Právě v prodejně CykloPoint (na kruhovém objezdu u hradeb) se mohou zájemci do závodu přihlásit a zaplatit snížené startovné 40 Kč, a to až do 8. června. "Doporučujeme všem zájemcům, aby se přihlásili v předstihu. Bude to pro ně levnější, rychlejší i pohodlnější," řekl místostarosta Patrik Brodan.

Přímo na místě závodu je možné podat přihlášky a zaplatit startovné 60 Kč od 8:30 do 10:00.

Závody budou rozděleny do tří základních kategorií: odrážedla, koloběžky, kola a dále podle věkových kategorií. Start prvního závodu je naplánován na 10:30.

Souběžně ze závody bude pro malé i velké připraven doprovodný program.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 3. prosinec

Dnes má svátek Svatoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete