Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Bezpečná třináctka - Praha

11.04.2017 Praha

Pravidelná jarní přehlídka složek integrovaného záchranného systému, kterou pořádá městská část Praha 13 ve spolupráci se Zemskou nevládní organizací České republiky, se koná i v letošním roce. V úterý 11. dubna ve 13 hodin se na Sluneční náměstí v Praze 13 sjedou policisté, strážníci, hasiči, záchranáři, celníci a vojáci, aby zde předvedli svou techniku a ukázky zásahů. Akce probíhá pod záštitou…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Pravidelná jarní přehlídka složek integrovaného záchranného systému, kterou pořádá městská část Praha 13 ve spolupráci se Zemskou nevládní organizací České republiky, se koná i v letošním roce. V úterý 11. dubna ve 13 hodin se na Sluneční náměstí v Praze 13 sjedou policisté, strážníci, hasiči, záchranáři, celníci a vojáci, aby zde předvedli svou techniku a ukázky zásahů. Akce probíhá pod záštitou starosty Davida Vodrážky.

Jedinečná příležitost vidět všechny bezpečnostní složky pohromadě se v Praze 13 skýtá každý rok na jaře. Náměstí před radnicí, kousek od stanice metra B – Hůrka, už po šestnácté zaplní technika Hasičského záchranného sboru a místních sborů dobrovolných hasičů, Policie ČR, Městské policie hl. města Prahy, Vojenské policie, zdravotnické záchranné služby a Armády ČR. Návštěvníci si mohou do detailů prohlédnout výstroj, která těmto složkám slouží při zásazích. Jako vždy budou součástí programu také ukázky výcviku služebních psů a koní, zájemci mohou projít rychlokurzem sebeobrany nebo první pomoci, vyzkoušet si výstroj policejního těžkooděnce nebo si prohlédnout mobilní operační sál pražské záchranné služby Golem. Očekáváme také přílet policejního vrtulníku, který přistane přímo na náměstí. Děti určitě ocení armádní laserovou a airsoftovou střelnici nebo dopravní hřiště. Na své si zkrátka přijde každý. Zajištěno je samozřejmě také občerstvení a živá hudba.

 "Jsme rádi, že i letos se podařilo zorganizovat tak velkou akci a přiblížit občanům, jak fungují záchranné složky České republiky. Ze všech předváděných ukázek je jasně zřetelné, že o naše zdraví a bezpečnost je dobře postaráno," řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka k Bezpečné třináctce.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Zákazníci centra Westfield Chodov z…

18.10.2021 - 22.10.2021
Westfield Chodov

Westfield Chodov zvyšuje povědomí o Alzheimrově chorobě. Přijďte a zjistěte více o prevenci tohoto onemocnění,…

Tušení stínu - Praha

22.10.2021 - 22.10.2021
Jídelna

Prostory bývalé jídelny v Pragovce, 22. října od 19. 30, ožijí audiovizuálně taneční performancí.

Prodejní retro bazar - Praha

23.10.2021 - 23.10.2021
Valdštejnská 150/4,…

Srdečně zveme všechny milovníky starožitností a starých kousků na tradiční podzimní Prodejní Retro Bazar ze sbírek…

Matiné s hudbou z filmů a pohádek -…

24.10.2021 - 24.10.2021
Švandovo divadlo

Oblíbené melodie z filmů a pohádek v podání dětského smyčcového orchestru Harmonie.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete