Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Bigthinking Business Inspiration

20.09.2013 Ostrava

V pátek 20. září si nic neplánujte. Teda vyjma naší akce:-) Bigthinking totiž plánuje BIGTHINKING BUSINESS INSPIRATION, přednáškovou akci, kde vystoupí 3 spíkři, výrazné osobnosti českého světa obchodu, venture kapitalisté, startupisté, podnikatelé, lidé.Cílem akce je ukázat, že i takto úspěšní lidé, kteří toho dost dokázali, nějak začínali. Budeme se snažit ukázat, jaké ty začátky byly, co bylo…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V pátek 20. září si nic neplánujte. Teda vyjma naší akce:-) Bigthinking totiž plánuje BIGTHINKING BUSINESS INSPIRATION, přednáškovou akci, kde vystoupí 3 spíkři, výrazné osobnosti českého světa obchodu, venture kapitalisté, startupisté, podnikatelé, lidé.

Cílem akce je ukázat, že i takto úspěšní lidé, kteří toho dost dokázali, nějak začínali. Budeme se snažit ukázat, jaké ty začátky byly, co bylo v jejich kariéře zlomové, nebo co by již naopak nezopakovali a zda by ve stejném oboru začali podnikat dnes znovu.

Termín: 20.9.2013

Čas: 13:00 - 19:00 hod.

Místo: Viva Ostrava, Horní 1492/55, 700 30  Ostrava - Hrabůvka

Předprodej vstupenek přímo ve Viva Ostrava nebo on-line zde: http://bigthinking.cz/vstupenky/

 

Spíkři:

Ondřej Bartoš

je partnerem ve spol. Credo Venturesangel investor, jehož core businessem je vyhledávání a investování do nadějných start-upů. Stojí za řadou úspěšných globálních projektů, podílí se jako mentor v start-up inkubátoru Startup Yard a asi ho také znáte z investorské reality show Den D, kde působil jako porotce. Ondřej je skvělý řečník s hlubokými znalostmi v zakládání a rozjezdech úspěšných firem a jejich financováním. Ondřej bude používat názorné příběhy z praxe, poví nám také o tom, jaké jsou faktory úspěchu, jaká kritéria mají v Credo Ventures nastaveny pro získání investic, proč je nutné myslet globálně a jak začal myslet BIG.

 

Tomáš Čupr

je výrazná i významná osobnost českého online nebe. Člověk, který přinesl do ČR slevové šílenství a založil první a nejúspěšnější slevový portál – Slevomat.cz s ročním obratem kolem 700 miliónů korun!, aktuálně se věnuje velmi ambicióznímu start-upu zabývajícím se rozvozy jídel – DámeJídlo.cz nebo pracuje na konkurenci České pošty sKouzelnou almarou

 

Oliver Dlouhý

je úspěšný start-up maker, který stojí za revolučním portálem pro vyhledávání a booking letenek z ČR po Evropě. Projekt, o kterém je řeč je Skypicker.com. Žádné složité formuláře, ale vizuální a jednoduchá Google Mapa, která je hlavním ovladacím prvkem webu umožňuje cestovatelům snadné vyhledání letenek. Co je ale revoluční není jen grafické prostředí, ale způsob vyhledávání té nejlevnější letenky.

 

Srdečně zveme a těšíme se na všechny.

 

Mapa

Další akce v okolí

Urban Challenge 2024 - Ostrava

27.09.2024 - 28.09.2024
Landek park

Urban Challenge je městský 5km dlouhý běh, který je určený pro každého.

Královský košt Ostrava 2024

01.11.2024 - 01.11.2024
Kulturní centrum Akord…

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete