Statistika našeho portálu

  • 90 625 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Desítky druhů piv z velkých pivovarů a minipivovarů.

17.08.2019 Bohumín

Nenechte si ujít Bohumínské pivní slavnosti. V Bohumíně vás čeká bohatý program na pódiu, pivní soutěže, stánky s občerstvením a desítky druhů čepovaných piv!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Na hlavním podiu tentokrát vystoupí: Nightwish revival, Limetal, Legendy se vrací, Alkehol, Grog, Inflagranti.


14.00 hod. Nightwish revival
15.30 hod. Limetal
17.00 hod. Legendy se vrací
18.30 hod. Grog
20.00 hod. Alkehol
21.30 hod. Inflagranti
dále pivní soutěže, kolotoče, skákací hrady, airbrush (stříkání tetovaček), malování na obličej, plackový workshop a další.

Nightwish revival - projekt Nightwish revival vznikl na podzim roku 2004, ale kompletní sestava byla vytvořena začátkem roku 2005. Tímto vznikl první oficiální revival NIGHTWISH v České Republice! Otcem myšlenky byl LUBOMÍR STRAKOŠ, který je na hudebním poli frýdecko-místeckého regionu znám jako pořadatel festivalů a klubových akcí v regionu.
Limetal - je česká hudební skupina, hrající hard rock a heavy metal. Na podzim roku 2015 ji založili čtyři bývalí členové legendární české hardrockové skupiny Citron.
Legendy se vrací - partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003. V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k tanci, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (prezidenta Akademie populární hudby ČR a výtečného moderátora), Romana "Izzy" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) a konečně Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení).
Alkehol - je česká rocková hudební skupina. Vznik si muzikanti datují na rok 1992, i když nápad na založení skupiny se objevil již v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty. Ústředím místem, kde svou tvorbu konzultovali, byla pražská restaurace "Na Slamníku".
Grog - bohumínská kapela, která už dvacet pět let působí na české hudební scéně. Za tuto dobu si vydobyla oblibu nejen u svých fanoušků, ale nesmazatelně se zapsala do povědomí širokého okruhu posluchačů. Na Pivních slavnostech chystají oslavit své výročí velkým narozeninovým koncertem a slibují fanouškům nejedno překvapení, takže se máte na co těšit.
Marcel Blaha - zpěv, Martin Sitek - kytary, zpěv, Miroslav Satora - kytary, zpěv, Jan "Valda" Valuštík - basová kytara, Roman "Malvin" Horníček - bicí.
Inflagranti - slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro elektrické smyčce. Naše elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI jsme založily v roce 2004. Hrajeme naše úpravy skladeb a písní, které máme rády, a které nás baví hrát. V roce 2005 nám u společnosti Universal music vyšlo naše debutové album s názvem ROCKMANTICA.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete