Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Brněnská laťka 2018 - Olympia Brno

07.02.2018 Modřice

Atlas Česka by Vás rád pozval na únorový mezinárodní halový atletický mítink ve skoku do výšky "Brněnská laťka", který se koná v moravské metropoli od roku 1996. Jedná se o akci spadající do nového výškařského seriálu Czech High Jump Grand Prix, jehož součástí jsou i mítinky Novinářská laťka a Ostravská laťka. Pro diváky a návštěvníky tato jedinečná sportovní akce přináší unikátní možnost…

Adresa a kontaktní informace

Atlas Česka by Vás rád pozval na únorový mezinárodní halový atletický mítink ve skoku do výšky "Brněnská laťka", který se koná v moravské metropoli od roku 1996. Jedná se o akci spadající do nového výškařského seriálu Czech High Jump Grand Prix, jehož součástí jsou i mítinky Novinářská laťka a Ostravská laťka.

 

Pro diváky a návštěvníky tato jedinečná sportovní akce přináší unikátní možnost sledovat světová esa špičkové atletiky z bezprostřední blízkosti. Vstřícní pořadatelé a profesionální zázemí mítinku sem každoročně přilákají ty nejlepší skokany do výšky jak v mužské, tak v ženské kategorii. Dokreslují to i rekordní výkony Tomáše Janků (234 cm v roce 2007) a Jeleny Slesarenkové (202 cm v roce 2008), které snesou ta nejvyšší mezinárodní měřítka.

Z dalších špičkových atletů, kteří do Brna v minulosti zavítali, jmenujme alespoň Trevora Barryho, Jaroslava Bábu, Estheru Petreovou, Ruth Beitiaovou či Alexeje Dmitrika. Místem konání Brněnské laťky se již několikátým rokem stává nákupní středisko Olympia, ve kterém našli závodníci ideální zázemí.

Pro doplnění pak ještě uvádíme informaci, že v bohatém předprogramu se divákům představí i mladé výškařské naděje z řad žákovských kategorií.

Brněnská laťka 2018

 

Těšíme se na vás dne 7. 2. 2018.

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Permon cup 2020

28.10.2020 - 28.10.2020
Permonium zábavní park…

Netradiční disciplíny pro celou rodinu o pohár Permonia

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete