Statistika našeho portálu

  • 95 701 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Brno Revival : festival rychlosti mezi pavilony - Brno

20.06.2020 Brno-město

Pro všechny příznivce historických a klasických vozidel – aut i motorek. Sraz - výstava - burza

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Brno Revival bude!

Milí přátelé a příznivci vůně benzinu.
V posledních týdnech jsme stáli před stejným rozhodnutím jako desítky dalších pořadatelů motoristických závodů i jiných jarních akcí. Zrušit nebo nezrušit? S úctou k tradici, kterou jsme před pár lety prvním ročníkem BRNO REVIVAL založili, jsme se rozhodli, že

Letošní ročník BRNO REVIVAL MEZI PAVILONY nevzdáme!

Znamená to řadu změn a kompromisů, které vám teď chceme představit. Věříme, že i když některé z nich možná zabolí, převáží u vás radost z toho, že se letos poprvé budeme moci potkat a obdivovat nádherné stroje, které psaly motoristické dějiny. Věříme, že si najdete čas a přijdete se za námi na brněnské výstaviště podívat.
Co nás tedy čeká?

TERMÍN

Akce zůstává ve stejném termínu, kvůli vyšším hygienickým nárokům ji ale uspořádáme jako jednodenní. BRNO REVIVAL tedy proběhne v sobotu 20. června 2020.

PROGRAM LETOS BEZ JÍZD

Do jednoho dne bychom jen těžko naskládali všechny jízdy a jezdce, tak aby si svůj čas na dráze patřičně užili. Stavět celou trať pro jednodenní akci by navíc bylo neúnosně drahé. Proto jsme se rozhodli, že letos bude BRNO REVIVAL pouze výstava, sraz a také burza.

PRO KOHO REVIVAL BUDE?

Jsme moc rádi, že většina ze stálých účastníků, se kterými jsme o našem plánu mluvili, je nadšená. V současné situaci je zázrak, že vůbec nějaká akce takového rozsahu bude moci proběhnout. Slíbit vám můžeme, že všechny jedinečné stroje, na které jste byli zvyklí z předchozích ročníků, letos uvidíte znovu. Jen nebudou v pohybu. Zároveň můžeme prostor, který obvykle zabírá dráha, využít pro velký sraz. BRNO REVIVAL je tak otevřený pro všechny majitele historických a klasických vozidel – aut i motorek – kteří se chtějí potkat se svými přáteli a zároveň poprvé po neplánovaně dlouhé zimní přestávce ukázat své stroje na veřejnosti.

BUDE BURZA?

Bude! Ze všech stran slyšíme, že letos na jaře žádná pořádná nebyla. A že kvůli tomu spoustě lidí stojí práce na autech a motorkách. Proto pro vás chystáme největší burzu od počátku roku a jsme si jistí, že se na ní sjede většina vystavovatelů a prodejců, kteří letos museli oželet ostatní jarní akce.

JAK BUDE ZAJIŠTĚNA HYGIENA?

O podmínkách konání akce budeme jednat s hygieniky. Stojí za námi také silný partner – BVV Brno. Všechno samozřejmě sladíme nejen s opatřeními, která budou v té době platit, ale především se zdravým rozumem. Chceme najít ideální hranici mezi bezpečností a komfortem. S vámi se nám to určitě povede.

KOLIK BUDE STÁT ÚČAST?

Primárně máme zájem zajistit setkání jezdců – závodníků, kteří se účastnili minulých ročníků Brno Revivalu. Těšíme se, že přivezou a vystaví své stroje, doufáme že se pochlubí co se jim povedlo dát dohromady během strašně dlouhé zimy. Nebudeme závodit, budeme vystavovat, pro jednou se to dá přežít.
Majitelé historických aut a motocyklů do roku výroby 1990 mají vjezd do areálu zdarma. Ve vozidle mohou zdarma do areálu vjet maximálně dva lidé. Další pasažéři zaplatí běžné vstupné. Podmínkou je jen bezplatná registrace předem, při registraci na místě se bude platit symbolický poplatek.
Speciální nabídku máme také pro organizované kluby. Těm po dohodě umožníme i účast zajímavých a hodnotných vozů vyrobených i po roce 1990. A zajistíme jim vyhrazený prostor, kde se budou moci představit pohromadě, postavit si stan, posezení, udělat si zázemí, pozvat kamadády a přátele...
Výši vstupného pro běžné návštěvníky jsme nastavili tak, aby si tento první letošní velký motoristický svátek mohlo dopřát co nejvíc nadšenců do motorů a milovníků vůně benzinu.

Víc vám toho teď říct nedokážeme. Začínáme rychle pracovat a jak budeme mít nové informace, najdete je na našem webu nebo na facebookovém profilu.

Budeme se na vás těšit mezi pavilony při BRNO REVIVAL 2020!

Mapa

Další akce v okolí

Víno z blízka: Velkobílovičtí vinař…

05.08.2021 - 05.08.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka pokračuje ve čtvrtek 5. srpna setkáním s vinaři z Velkých Bílovic. Přijďte si užít…

Letohrádek Mitrovských - Brněnská m…

07.08.2021 - 07.08.2021
Letohrádek Mitrovských…

Dne 7. 8. se Letohrádek Mitrovských zapojí do Brněnské muzejní noci.

Víno z blízka: Zámecké vinařství Bz…

12.08.2021 - 12.08.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Víno z blízka - Brno

19.08.2021 - 19.08.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě. Ve čtvrtek 19. srpna si pro vás řízenou…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 25. červenec

Dnes má svátek Jakub

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete