Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Bruntálský krystalek

25.12.2013 Moravskoslezský kraj

Zveme Vás na specifickou recesisticko-společenskou akci "Bruntálský krystalek", která již několikátým rokem osvěžuje příchod nového roku v severomoravském Bruntále. Zdejší Kobylí rybník je během tohoto setkání otužilců obsypán těmi nejodvážnějšími bojovníky s mrazivou vodní hladinou, která osciluje mezi teplotou kolem bodu mrazu.Otužilci se loučí se starým rokemJedná se o stále oblíbenější akci,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zveme Vás na specifickou recesisticko-společenskou akci "Bruntálský krystalek", která již několikátým rokem osvěžuje příchod nového roku v severomoravském Bruntále. Zdejší Kobylí rybník je během tohoto setkání otužilců obsypán těmi nejodvážnějšími bojovníky s mrazivou vodní hladinou, která osciluje mezi teplotou kolem bodu mrazu.

Otužilci se loučí se starým rokem

Jedná se o stále oblíbenější akci, které se účastní každoročně stoupající počet nadšených odvážlivců. Ti se na ní připravují v průběhu celého roku poctivým tréninkem, zahrnujícím každodenní ledové koupele či vystavování těla chladu a dalšími otužovacími praktikami. Po vysvlečení do slušivým plaveckých úborů se účastníci na několik desítek minut ponoří do ledové vody, proti které se brání jen rytmickými plavebními pohyby, představujícími silný nápor na organismus každého z nich. Během posledních ročníků se akce účastní i ženy, jejichž odvaha a výkony předčí i ty nejodvážnější představy. Doporučujeme Vaši osobní návštěvu, při které nejlépe oceníte komfort teplého oblečení a jednotliví startující si zajisté vydobyjí  Váš respekt a úctu.

Bruntálský krystalek - rok 2013

 

Datum konání je pouze předpokládáné

Mapa

Další akce v okolí

Slavnosti pivovaru Ostravar - Ostra…

18.06.2021 - 19.06.2021
Ostrava

Slavnosti proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní…

Běh Urban Challenge - Ostrava

28.08.2021 - 28.08.2021
Ostrava

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 23. leden

Dnes má svátek Zdeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete