Statistika našeho portálu

  • 94 391 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Divadlo Hybernia

03.04.2013 Praha

Buďte svým hvězdám blížZačátek akce: 20:00 hod.Líbivé melodie B.S.P., které se vždy a za každých okolností trefily všem do vkusu, se vám na hudební události roku opět vryjí pod kůži.Líbám tě černou, Země vzdálená, Když se snáší déšť, …. hity hvězdného seskupení B.S.P. (Ota Balage, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček) si můžete na živo poslechnout a zavzpomínat na nedávnou slavnou éru kapely na zcela…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Divadlo Hybernia
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Buďte svým hvězdám blíž

Začátek akce: 20:00 hod.

Líbivé melodie B.S.P., které se vždy a za každých okolností trefily všem do vkusu, se vám na hudební události roku opět vryjí pod kůži.

Líbám tě černou, Země vzdálená, Když se snáší déšť, …. hity hvězdného seskupení B.S.P. (Ota Balage, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček) si můžete na živo poslechnout a zavzpomínat na nedávnou slavnou éru kapely na zcela jedinečném a neopakovatelném téměř dvouhodinovém koncertu dne 3.4. 2013 v divadle Hybernia od 20.00 hodin, kde byste neměl zajisté nikdo z vás chybět.

Význačné hudební individuality, jako jsou Ota Baláž, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček mají sice každý své vlastní projekty, ale určitě k radosti i potěšení všech fanoušků se rozhodli, že znovu společně vystoupí, tentokrát netradičně na divadelních prknech. Přestože tato legendární trojka vydala v devadesátých letech jen dvě desky shodně nominované na šest cen Gramy (v anglické mutaci v roce1992, druhá vzniká 1994), skončila poté svou rockovou dráhu, navzdory tomu, že získala velkou úctu kritiky a popularitu se slušným komerčním úspěchem. Singl I Don't Know se stal jednou z nejhranějších domácích písní té doby. Na super našláplou kariéru občas B.S.P. naváže na několika vystoupeních v rámci festivalů či jiných projektech (například u příležitosti křtu DVD), v klubech nebo koncertní turné před šesti lety. Právě chystaný ojedinělý koncert v divadle Hybernia by měl být opět na delší dobu jediným vystoupením v originálním pojetí, proto byste si ho neměli nechat ujít. Zaručujeme, že na něj budete dlouho vzpomínat, že jejich muzika vám bude v uších znít zatraceně dlouho.

Přivítejme znovuzrozené B.S.P. v plné síle ve vyprodaném sále, atmosféra bude stoprocentně drtivá. A k tomu nám dopomáhej BŮH!!!

Vstupné:

490,- - 1 090,- Kč

Vstupenky:

Můžete objednat na:

¨
http://www.ticketstream.cz

 

Těšíme se na vás!


Další akce v okolí

Online diskuze: Vše co jste kdy cht…

20.10.2020 - 20.10.2020
Praha

Diskuzní večer večer. Přijďte s otázkou.

Agadir: Na strunách naděje, Oleg Se…

23.10.2020 - 23.10.2020
Ovocný trh 6

Téměř neznámá autobiografie ukrajinského režiséra.

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

24.10.2020 - 24.10.2020
kostel Církve…

Vernisáž a křest nově vydané knihy

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete