Statistika našeho portálu

  • 97 920 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Akce zdarma - Kalendář akcí

Čas od času se vyskytnou akce, které lákají zájemce na minimální či vůbec žádné vstupné. Často slouží k zviditelnění konkrétních institucí či k odměnění věrných návštěvníků a zpřístupnění expozic těm, kteří by si jindy návštěvu nemohli z různých důvodů dovolit. Na těchto stránkách bychom Vás rádi informovali o aktuálním výčtu akcí s volným vstupem, které přitahují pochopitelnou pozornost široké spektra návštěvníků. Některé z výstavních expozic či objektů jsou dokonce přístupny zdarma po celý rok a najdete je v podsekci – Zdarma pravidelně. Ostatní akce najdete v podsekci Zdarma jednorázově.

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 80

MFF KV: Vyjeďte si zdarma do Mattoni Muzea - Kyselka

03.07.2022 - 09.07.2022 Karlovy Vary

Stejně jako v minulých letech můžete v době Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary navštívit západočeskou obec Kyselka. Zdarma vás odveze Mattoni bus, který pojede trasu Karlovy Vary, Divadelní náměstí – Kyselka a zpět. Bude jezdit v období od 3. 7. do 9. 7. 2022 vždy dvakrát denně.

Pivní pohoda - Smiřice

05.07.2022 Smiřice

Pivní pohoda podruhé ve Smiřicích!

MFF KV: Koncert kapely Jelen - Karlovy Vary

05.07.2022 Karlovy Vary

Úterní večer na Mezinárodním filmovém festivalu bude patřit kapele Jelen. Pro fanoušky zahraje své největší hity v Mattoni Life Baru u Vřídla. Koncert začíná v 19 hodin.

MFF KV: Den umění v Mattoni Life Baru - Karlovy Vary

05.07.2022 Karlovy Vary

Minerální voda Mattoni, hrdý partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pro vás připravila bohatý doprovodný program. Využijte příležitosti a užijte si filmový festival naplno! Hlavní program Mattoni bude probíhat v Mattoni Life Baru u Vřídla na Vřídelní kolonádě. V úterý 5. 7. se můžete těšit na Den umění

MFF KV: Odhalte pozoruhodnou historii, nejen, Mattoni - Karlovy Vary

06.07.2022 Karlovy Vary

Minerální voda Mattoni, hrdý partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pro vás připravila bohatý doprovodný program. Využijte příležitosti a užijte si filmový festival naplno! Hlavní program Mattoni bude probíhat v Mattoni Life Baru u Vřídla na Vřídelní kolonádě.

MFF KV: Koncert kapely Portless - Karlovy Vary

07.07.2022 Karlovy Vary

Skupina Portless rozjede čtvrteční festivalový večer v Karlových Varech ve velkém stylu. Přijďte si naživo poslechnout své oblíbené songy! Koncert začíná v 19 hodin v Mattoni Life Baru u Vřídla.

Krnovský farmářský a řemeslný trh Puritas - Krnov

07.07.2022 Krnov

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Krnově

MFF KV: Den pro Zem - Karlovy Vary

07.07.2022 Karlovy Vary

Minerální voda Mattoni, hrdý partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pro vás připravila bohatý doprovodný program. Využijte příležitosti a užijte si filmový festival naplno! Hlavní program Mattoni bude probíhat v Mattoni Life Baru u Vřídla na Vřídelní kolonádě.

MFF KV: Koncert Lenny - Karlovy Vary

08.07.2022 Karlovy Vary

Předposlední večer filmového festivalu v Karlových Varech bude patřit oblíbené zpěvačce Lenny. Přijďte si zazpívat její oblíbené hity od 19 hodin do Mattoni Life Baru u Vřídla!

MFF KV: Den sportu a zdraví s RunCzech - Karlovy Vary

08.07.2022 Karlovy Vary

Minerální voda Mattoni, hrdý partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pro vás připravila bohatý doprovodný program. Využijte příležitosti a užijte si filmový festival naplno! Hlavní program Mattoni bude probíhat v Mattoni Life Baru u Vřídla na Vřídelní kolonádě. V pátek 8. 7. se můžete těšit na Den sportu a zdraví s…

Kategorie

pondělí 4. červenec

Dnes má svátek Prokop

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete