Statistika našeho portálu

  • 94 413 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Casting Miss Czech Republic 2020 - Zlín

04.10.2019 Zlín

Vstup do světa celebrit, módy a modellingu nabízí dívkám od 17 do 25 let další ročník soutěže krásy Miss Czech Republic 2020. Zlínský casting se uskuteční v pátek 4. října od 17 hodin v obchodním centru Zlaté jablko. Porota v čele s modelkou Taťánou Makarenko vybere dívky postupující do celorepublikového semifinále. Casting doprovodí program, ve kterém zazpívají Pavel Callta a Adéla. Registrace do castingu začíná hodinu před jeho začátkem, tj. v 16 hodin.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zlaté Jablko
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Miss Czech Republic vysílá všechny své vítězky na největší světové soutěže krásy současnosti. Její nový ročník je tak příležitostí pro sympatické mladé dívky, které chtějí zažít svět showbusinessu. Casting, z něhož vzejdou postupující do semifinále soutěže Miss Czech Republic 2020, se ve Zlíně koná v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko v pátek 4. října. Přihlásit se do něj mohou dívky ve věku 17-25 let.

O úspěchu zde nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Které dívky se podívají do semifinále, rozhodne porota, v níž zasedne ředitelka soutěže, modelka Taťána Makarenko, i úspěšné účastnice předchozích ročníků Miss Andrea Prchalová, Lucie Kovandová a další. Soutěžit se bude v rozhovoru s porotou a v promenádě v koktejlových šatech.

Casting zpestří také doprovodný program moderovaný Evou Decastelo. Představí se v něm populární zpěvák Pavel Callta a mladá zpěvačka Adéla.

Zájemkyně o účast na castingu se mohou registrovat přímo v místě konání od 16 hodin, s sebou kromě odhodlání musí mít občanský průkaz, boty na podpatku, koktejlové šaty a tmavé džíny. Začátek castingu je v 17 hodin.

Více na www.missczechrep.cz a www.zlatejablko.cz

Mapa

Další akce v okolí

Balet: "Šípková Růženka" - Zlín

25.01.2021 - 25.01.2021
Zlín

Baletní představení “Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského) Nemá smysl znovu opakovat…

St. Petersburg Festival Ballet: "La…

26.01.2021 - 26.01.2021
Zlín

Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Sankt-Petěrbugu.

Veletrh Stavebnictví: Therm-Domov-Z…

18.03.2021 - 20.03.2021
Sportovní hala DATART

Stavíte? Rekonstruujete? Řešíte úspory energií? Nebo máte zahradu, chatu či chalupu? Nenechte si ujít tradiční, již 31.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete