Statistika našeho portálu

  • 98 901 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

ČBF Tour - Géčko České Budějovice

15.06.2013 České Budějovice

V basketbalovém světě se zabydluje nová disciplína – 3x3 – dynamická hra, ve které je tým tvořen třemi hráči, přičemž obě družstva dobývají stejný koš. Pravidla dávají hráčům maximálně 12 vteřin na zakončení, a tak není divu, že si rychlá hra plná soubojů 1 na 1 získává čím dál větší okruh příznivců. Nová basketbalová disciplína, která se netají svými olympijskými ambicemi, si nachází cestu i do…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Géčko České Budějovice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
České Budějovice

Fotogalerie k článku

V basketbalovém světě se zabydluje nová disciplína – 3x3 – dynamická hra, ve které je tým tvořen třemi hráči, přičemž obě družstva dobývají stejný koš. Pravidla dávají hráčům maximálně 12 vteřin na zakončení, a tak není divu, že si rychlá hra plná soubojů 1 na 1 získává čím dál větší okruh příznivců.


Nová basketbalová disciplína, která se netají svými olympijskými ambicemi, si nachází cestu i do srdcí českých basketbalových nadšenců. Právě loňská sezóna byla tou první, kdy se celosvětově premiérově pořádaly dlouhodobé soutěže v basketbalu 3x3. A protože cíle této disciplíny jsou opravdu nemalé, pracuje tvrdě na svém rozvoji.

Po loňském premiérovém ročníku na českých hřištích se rozhodla i Česká basketbalová federace udělat další krok kupředu a pro ČBF 3x3 – Tour 2013 si přichystala několik novinek, které, jak pevně věříme, osloví všechny hráče a hráčky, kterým v žilách koluje ta správná basketbalová krev.

Letošní ročník tvoří čtyři hlavní turnaje, ze kterých se účastníci kvalifikují na závěrečný finálový turnaj do Prahy. O finálovou účast v případě mužů (Over 18 – Elite) nebo o vítězství v turnaji v případě žen (Over 18 – Elite), které družstvu zajistí účast na závěrečném turnaji, budou družstva bojovat v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Praze.

Ty tam jsou doby, kdy jste si museli během basketbalu 3x3 ničit nohy na betonu. Česká basketbalová federace letos všechny turnaje pro kategorie Elite vybaví mobilními kurty tak, aby bylo zabezpečeno co největší pohodlí a bezpečnost hráčů.

Pro přihlášku svého družstva navštivte záložku "Přihláška" nebo facebookový profil ČBF 3x3 Tour a vyplňte požadované údaje. Vedoucímu družstva bude doručen mail se základními informacemi. Účastníkem turnaje se družstvo stává až ve chvíli, kdy zaplatí vratnou kauci, která na každý turnaj činí 500 Kč. Ta mu bude poté na turnaji vrácena.

Elitní disciplína si žádá elitní ceny. Na každém turnaji se hraje o prize money, které pro turnaje ČBF 3x3 – Tour 2013 činí 5 000 Kč pro vítěze, 3 000 Kč pro družstvo na druhém místě a 1 000 Kč pro třetí družstvo. Pro pražské finále jsou vypsány následující odměny – vítěz si získá třídenní zájezd na Eurobasket 2013 včetně cesty, ubytování a vstupenek, druhý tým obdrží odměnu ve výši 20 000 Kč a třetí 10 000 Kč.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

International Festival Ballet: Lous…

12.01.2023 - 13.01.2023
Senovážné nám. 2

Baletní soubor INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET uvádí představení “Louskáček” v Českých Budějovicích

International Festival Ballet: Labu…

13.01.2023 - 14.01.2023
Senovážné nám. 2

Baletní soubor INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET uvádí baletní představení “Labutí jezero” v Českých Budějovicích

Mint Market - České Budějovice

01.12.2022 - 04.12.2022
Výstaviště České…

MINT Market České Budějovice nakonec přeci jen bude! Stane se totiž součástí prvního ročníku prodejní výstavy Vánoce na…

Speciální mikulášské prohlídky - Če…

04.12.2022 - 04.12.2022
Vodárenská věž - České…

Mikuláš se svou družinou zavítá v neděli 4. prosince na českobudějovickou Vodárenskou věž.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete