Statistika našeho portálu

  • 93 481 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Mezinárodní folklorní festival Čermenské slavnosti

19.06.2019 - 22.06.2019 Dolní Čermná

Nenechte si ujít Mezinárodní folklorní festival Čermenské slavnosti, který pravidelně probíhá každým rokem na konci června.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Info o aktuálním ročníku zde!

Nenechte si ujít Mezinárodní folklorní festival Čermenské slavnosti, který pravidelně probíhá každým rokem na konci června. V jednotlivých programech v Lanškrouně, Dolní Čermné a v Žamberku se představují české i zahraniční soubory dětí i dospělých.

Hlavním pořadatelem slavností je občanské Sdružení členů a přátel folklorního souboru Jitřenka, které zároveň řídí i činnost dolnočermenského dětského folklorního souboru se stejným názvem. Obec Dolní Čermná je spolupořadatelem jednoho z největších setkávání příznivců folkloru na otevřené scéně v Pardubickém kraji. Významnou pomoc zajišťuje také Město Lanškroun a KC Lanškroun. Festivalu se zúčastňuje řada domácích a zahraničních (i mimoevropských) souborů a lidových muzik. Součástí festivalu je také řada dalších doprovodných akcí.

Nevšední podívanou nabízí zejména hlavní sobotní Galaprogram, který doprovází zábavné odpoledne, večerní ohňostroj a diskotéka v novém areálu zdraví v Dolní Čermné.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 3. červenec

Dnes má svátek Radomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete