Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

“Chyť si svůj litr” v Teplicích...

13.03.2017 Teplice

Jsi 13. března v Teplicích? Tak to máš jedinečnou příležitost vyhrát litr.  O co jde? O promoakci "Chyť si svůj litr” české společnosti Deginas SE, která podporuje zajímavé projekty. Jedním z nich je právě mobilní aplikace SpaceSpy, která funguje na bázi GPS.Co musíš udělat, abys vyhrál litr? Nainstalovat si aplikaci SpaceSpy do svého mobilního telefonu. Najdeš ji normálně na Obchod Play, pak už…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Teplice

Fotogalerie k článku

Jsi 13. března v Teplicích? Tak to máš jedinečnou příležitost vyhrát litr.  O co jde? O promoakci "Chyť si svůj litr” české společnosti Deginas SE, která podporuje zajímavé projekty. Jedním z nich je právě mobilní aplikace SpaceSpy, která funguje na bázi GPS.

Co musíš udělat, abys vyhrál litr? Nainstalovat si aplikaci SpaceSpy do svého mobilního telefonu. Najdeš ji normálně na Obchod Play, pak už jen stačí přihlásit se do skupiny "Chyť si svůj litr” a sledovat instrukce. Tady máš když tak odkaz: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.spacespy.android

Co tě čeká? Napínavá hra, díky které poznáš své město i z jiné stránky. Objevíš místa, která jsi před tím buď jen míjel nebo jsi do nich neměl přístup. Když budeš nejrychlejší a najdeš všechny indicie jako první, vyhraješ litr. Apka má svůj chat, tak že když budeš na síti v kontaktu i se svými přáteli, můžete se radit a o výhru se pak klidně podělit.

O co je? O geolokační hru, která je spojená s koncertem teplické skupiny Blue Rocket. Získat litr můžeš všude tam, kde bude skupina během svého turné vystupovat.  Seznam měst najdeš tady: http://rocketroll.cz/index.php/blue-rocket-tour-2017. Zároveň můžeš vyhrát i VIP vstupenky nejen na samotný koncert skupiny Blue Rocket, ale máš možnost se podívat i do zákulisí svého oblíbeného rockového klubu. Počet volňásků je omezený. 

 

Tak že? Nainstaluj si SpaceSpy, pošli info o téhle apce přátelům a vyhraj litr nebo vstupenky na koncert.

 

------

 

Chceš vědět více o apce SpaceSpace? Klik sem:  www.spacespy.com

Co je Degirans SE? Mrkni sem: http://www.degirans.com/

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete