Statistika našeho portálu

  • 98 198 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

CIRCLE OF LIFE - Ptýrov

18.05.2018 - 20.05.2018 Ptýrov

Necelé tři dny, které věnujete sami sobě, budou náročné. Avšak o to víc budou očišťující. Nahlédnete možná někam, kam jste se do této chvíle nahlédnout neodvážili. Podíváte se na své vztahy a na své místo v systémech, v kterých se nacházíte. Je to pohled, který léčí. A přestože vám to dnes připadá tak trochu neskutečné, tak budete mí touhu to nově nabyté poznání oslavit tancem na žhavém uhlí.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Necelé tři dny, které věnujete sami sobě, budou náročné. Avšak o to víc budou očišťující. Nahlédnete možná někam, kam jste se do této chvíle nahlédnout neodvážili. Podíváte se na své vztahy a na své místo v systémech, v kterých se nacházíte. Je to pohled, který léčí. A přestože vám to dnes připadá tak trochu neskutečné, tak budete mí touhu to nově nabyté poznání oslavit tancem na žhavém uhlí. Dokončíte očistu sebe i svých vztahů v ohni. Zažijete transformaci, kterou jste patrně ještě nezažili.

V průběhu workshopu se pod bezpečným vedením setkáte tváří tvář s dvěma mocnými silami, které nás provází po celý život. Je to oheň a rodinný systém.

Oheň byl na počátku všeho lidského. Na nevědomé úrovni jej chápeme jako projev silných emocí a vášní, jako elementární sílu a energii, která není vždy neškodná. Oheň je považován za symbol duchovního očištění a transformace či znovuzrození a za symbol rodinného života. Podíváte se proto také na své rodinné systémy. Prostřednictvím systemických konstelací získáte odpovědi na otázky, jako jsou partnerské vztahy, životní potíže, fyzické a psychické nemoci, závislosti, přijetí, smutek, zaměstnanost a finance. Můžete však víkend využít pro firemní potřebu a nají řešení úkolů, jakými může být restrukturalizace, zlepšení komunikace, rozhodování a strategické záležitosti. Konstelace mohou ukázat nový pohled také na problematiku dědictví, rodinné podniky, války, zločiny a rasové otázky.

Systemické (rodinné a firemní) konstelace jsou poradenskou, sebepoznávací metodou vyvinutou německým psychiatrem Bertem Hellingerem koncem minulého století. Hellinger pozoroval, že mnozí z nás podvědomě berou na sebe destruktivní rodinné vzory, jako je úzkost, deprese, hněv, pocity viny, osamělost, alkoholismus a dokonce i nemoci. Rodinné konstelace nám názorně ukazují, jak jsme propojeni a ovlivněni osudy dalších členů naší rodiny (včetně našich předků). Umožňují nám nahlédnout do přítomnosti a minulosti, která nám mohla být doposud skryta. Psychické síly, sahající mnoho generací zpět jsou při rodinných konstelacích uvolněny a vyneseny na povrch. Díky tomu dochází často k pozitivním změnám nejen u klienta (účastníka sezení), ale u celého rodinného systému.

Konstelace pomáhají našemu osobnímu rozvoji zejména tím, že se zabývají našimi kořeny. Odhalují dynamiku rodinného systému takovým způsobem, že s ní lze následně pracovat a využít k odstranění potíží, resp. k osobnímu růstu. Lze je však využít analogickým způsobem i v oblasti podnikového poradenství a aplikovat na vztahy firemního systému.

Systemické konstelace očišťují naši duši. A když je duše čistá a volná, tak tančí. Závěrem workshopu si dopřejete prožít ten pocit, co to je být tak volný, že tančím ve žhavém uhlí.

Mapa

Další akce v okolí

Divadelní den Zvířetice - Bakov nad…

20.08.2022 - 20.08.2022
zřícenina Zvířetice

Tři pohádková divadelní představení na nádvoří zříceniny Zvířetice.

Příměstský in-line kemp s angličtin…

22.08.2022 - 26.08.2022
Sportovní areál (U…

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

9.Zámecké vinobraní - Domousnice

24.09.2022 - 24.09.2022
Zámek Domousnice

Letos se již podeváté na domousnickém zámku uskuteční Zámecké vinobraní spojené s hodováním burčáku, vína a skvělých…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 20. srpen

Dnes má svátek Bernard

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete