Statistika našeho portálu

  • 94 249 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Cool Highjump Tour - České Budějovice

19.08.2020 České Budějovice

Prima COOL a HIGHJUMP přináší sérii exhibičních skokanských show COOL HIGHJUMP TOUR. V termínu 19.8. se od 15:00 hodin ve vodáckém centru České Budějovice uskuteční třetí kvalifikační kolo skokanských exhibic v podání highdiverů, které můžete znát ze závodů Highjump.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vodácké centrum České Vrbné 1995
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice

Fotogalerie k článku

Prima COOL a HIGHJUMP přináší sérii exhibičních skokanských show COOL HIGHJUMP TOUR. V termínu 19.8. se od 15:00 hodin ve vodáckém centru České Budějovice uskuteční třetí kvalifikační kolo skokanských exhibic v podání highdiverů, které můžete znát ze závodů Highjump. Na návštěvníky čeká chillout zona od Primy Cool, djský set od DJ Friky a mnoho dalšího. Nejtalentovanějšího COOL jumpera – skokana pošle Prima COOL v příštím roce na týdenní HIGHJUMP kemp a zajistí mu účast v největším českém skokanském závodu v Hřiměždicích v roce 2021. Přijďte si užit fajn středeční odpoledne, kouknout na skokanskou show nebo si poslechnout vystoupení djs!
 
V areálu vodních sportu v Českém Vrbném bude možné vyzkoušet paddleboarding na divoké vodě, rafting a další vodní sporty.
 
Paddleboardingu se v Českém Vrbném věnují dvě uskupení. Prvním z nich je sportovní klub BUDE SPORT ČB, jehož hlavní náplní se Stand Up Paddleboarding - zkráceně SUP. BUDE SPORT za dobu své pětileté existence opravil loděnici u startovacího bazénu umělé slalomové dráhy a nyní se věnuje výchově vodácké mládeže při pravidelných trénincích a víkendových akcích. Druhou skupinou v areálu je SUP Centrum ČB, které se věnuje instruktorské činnosti a půjčování materiálu potřebného pro tento sport. Pokud se tedy chcete naučit na paddleboardu správně stát a pádlovat, jsou tu pro vás. V rámci akce HIGH JUMP bude možné shlédnout exhibici v boardcrossu na slalomovém kanále a ty odvážnější si budou moci sami zkusit například přejet proud v bezpečné části kanálu.
 
Nový cirkus poměrně mladé sportovně – divadelní odvětví zaměřené na vzdušnou, párovou a pozemní akrobacii, žonglování, divadelní hry, hry na rozvoj fantazie, výuku komunikace ve společnosti a hlavně na smích a pozitivní přístup k životu. Jedná se o nesoutěžní sportovní odvětví.
BUDE CIRKUS pořádá kroužky a lekce nového cirkusu a je jediným centrem nového cirkusu v Jihočeském kraji. Kroužky cirkusení, které probíhají již od září 2015, navštěvuje 160 dětí a zájem z řad veřejnosti neustále roste. Děti jsou rozděleny do 4 skupin dle věku. Do kroužků cirkusení přijímáme děti již od 3 let.
Dospělé akrobatky se pak věnují především vzdušné akrobacii na šále a se svými kousky baví seba a také lidi na různých akcích, včetně této...
 
Divadlo Studna: Zajišťují hravý program pro děti - malování na papírové masky, apod. Kdyby byl zájem, přijedou i ve středu. Nic se jim neplatí, vybírají si drobné poplatky na to, když si s nimi chce dítě napalovat masku.
 
Přijďte si užit fajn středeční odpoledne, kouknout na skokanskou show nebo si poslechnout vystoupení djs.
 
Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Minimalismus v cestování - České Bu…

23.09.2020 - 23.09.2020
České Budějovice

Co takhle vyrazit na víkend do Amsterdamu a nemít s sebou žádné zavazadlo? A nebo celý měsíc trekovat na Novém Zélandu…

Lords Of The Sound v programu "Musi…

11.10.2020 - 12.10.2020
České Budějovice

Orchestr nové generace LORDS OF THE SOUND opět vystoupí v České republice se svým programem "Music is coming"…

Koncert Společná věc - České Budějo…

03.11.2020 - 03.11.2020
KD Slávie

Přijďte prožít spojení velkoplošné projekce a tónů z tajemného Vodnářského zvonu při hře barev a příběhů.

Noc vědců - České Budějovice

27.11.2020 - 27.11.2020
České Budějovice

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 20. září

Dnes má svátek Oleg

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete