Statistika našeho portálu

  • 87 760 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Crazy Tuesday ve Fashion Arena Prague Outlet

16.10.2018 Praha

Vrhněte se do víru módních kousků, mimořádných slev a jedinečných nabídek! Již v úterý 16. října se koná další Crazy Tuesday.Pondělky bývají někdy divoké, každý z nás to zná. Po zvlášť povedeném víkendu bývá návrat do reality jako sprcha studenou vodou. Často večer s vypětím všech sil doděláváme nashromážděné povinnosti a říkáme si, že ta pracovní aklimatizace zase proběhla daleko rychleji než…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Vrhněte se do víru módních kousků, mimořádných slev a jedinečných nabídek! Již v úterý 16. října se koná další Crazy Tuesday.

Pondělky bývají někdy divoké, každý z nás to zná. Po zvlášť povedeném víkendu bývá návrat do reality jako sprcha studenou vodou. Často večer s vypětím všech sil doděláváme nashromážděné povinnosti a říkáme si, že ta pracovní aklimatizace zase proběhla daleko rychleji než bychom si přáli nebo čekali.

Proč si tedy nejít spravit náladu po pondělním pracovním shonu nějakým novým módním kouskem? Dopřejte si zaslouženou odměnu alespoň jednou do měsíce, právě během Crazy Tuesday. Zajděte si  na nákupy v den, kdy se nemusíte tlačit s davy lidí a klidně už začněte shánět vánoční dárky.

Další Crazy Tuesday je tu pro vás již 16 října.  Radost  vám budou dělat nejen nové kousky, ale také jejich ceny. U vybraných značek nakoupíte s dodatečnými slevami z outletových cen. Nenechte si ujít například nabídky značek s.Oliver, Esprit, Desigual nebo Lee Cooper. Všechny platí pouze v úterý 16. října, tak neváhejte a přijeďte za námi.

Další akce v okolí

Příběh krajiny ve službách národa -…

02.04.2019 - 18.08.2019
Národopisné muzeum…

Panelová výstava představuje návštěvníkům prostřednictvím bohatých sbírek Národního muzea téma krajiny, jež nabývala ve…

Ťukněte si s námi - Praha

04.04.2019 - 27.06.2019
Praha

Přijďte si zastepovat

Den otevřených dveří Lichtenštejnsk…

01.05.2019 - 05.07.2019
Lichtenštejnský palác

Úřad vlády ČR zpřístupňuje letos Lichtenštejnský palác veřejnosti hned v několika termínech. Poprvé bude otevřen 1.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

čtvrtek 23. květen

Dnes má svátek Vladimír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete