Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

O2 arena Praha

17.12.2013 Praha

O2 arenu nezbořím, ale zkusím to, usmívá se "Hurikán" Dalibor Janda.Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda oslaví svoje 60. narozeniny velkým koncertem v O2 areně. Nebudou chybět největší hity a také kapela "Prototyp".V počtu získaných Zlatých slavíků je na druhém místě hned za Karlem Gottem. Publikum léta oslovoval a dál oslovuje svým "nakřáplým" hlasem. V paměti máme hity Hurikán, Žít jako…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
O2 arena Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

O2 arenu nezbořím, ale zkusím to, usmívá se "Hurikán" Dalibor Janda.

Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda oslaví svoje 60. narozeniny velkým koncertem v O2 areně. Nebudou chybět největší hity a také kapela "Prototyp".


V počtu získaných Zlatých slavíků je na druhém místě hned za Karlem Gottem. Publikum léta oslovoval a dál oslovuje svým "nakřáplým" hlasem. V paměti máme hity Hurikán, Žít jako kaskadér či Oheň, voda, vítr. Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda připomene na velkém koncertu letos 17. prosince v O2 areně, že stále patří mezi nejposlouchanější tuzemské interprety. Vždyť v anketě Zlatý slavík 2012 skončil za 7. místě.

"Proto muziku dál dělám, protože mám posluchače. Zaplaťpánbůh to pořád funguje, jezdím po republice a hraju. Mám spoustu písniček, ke kterým se lidé vrací," říká "Hurikán", jak ho posluchači podle jednoho z jeho největších hitů přezdívají.

Dalibor Janda loni vydal už svou dvanáctou řadovou desku nazvanou "Já se přiznám". Nejen díky ní ho objevují noví posluchači, a to i mladí. Třeba song "Žít jako kaskadér" je zase hitem. "Potkávám mladé, kteří mě zastaví a říkají: Člověče, ty máš teď novou pecku. A já na to, že je to song ze čtyřiaosmdesátého roku. No není to paráda?"

A jaký je stručný výčet jeho NEJ… hitů? Pokud se budete ptát, "Kde jsi", musíte vědět, že před vámi už se v písni ptal právě Dalibor Janda. Stejně tak, když "Padá hvězda" nebo někdo "Vchází bez vyzvání", tak u toho určitě byl a dodnes je. Jestli někdo chce "Žít jako kaskadér", tak to bude mít určitě těžké, protože ho Dalibor předběhl. "Nechci s nikým hrát na kličkovanou," dodává s úsměvem v narážce na svůj další velký hit a říká, že "Oheň, voda, vítr" stejně rozhodnou. A jeho přezdívka? Má na ni být proč hrdý, vždyť desky "Hurikán" se prodalo na 380 tisíc kusů.

VSTUPNÉ:

390 - 690 Kč

VSTUPENKY:

Prodej v síti terminálů od 9.1.2013

Další akce v okolí

Agadir: Na strunách naděje, Oleg Se…

23.10.2020 - 23.10.2020
Ovocný trh 6

Téměř neznámá autobiografie ukrajinského režiséra.

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

24.10.2020 - 24.10.2020
kostel Církve…

Vernisáž a křest nově vydané knihy

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Virtuos: Denis Matsuev - Praha

20.11.2020 - 20.11.2020
Obecní dům

Denis Matsuev ve Smetanově síni v Praze

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete