Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Den bez aut - Ústí nad Labem

22.09.2018 Ústí nad Labem

Informační středisko města Ústí nad Labem doporučuje účast na akci Den bez aut, čímž se přispívá k podpoře ekologičtějšího způsobu života.Zdravé město Ústí nad Labem ve spolupráci s mnoha významnými místními partnery připravuje již tradičně zajímavý program, určených jak pro děti, tak pro dospělé, se zaměřením na bezpečnost účastníků silničního provozu. Smyslem této osvětové kampaně je upozornit…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Informační středisko města Ústí nad Labem doporučuje účast na akci Den bez aut, čímž se přispívá k podpoře ekologičtějšího způsobu života.

Zdravé město Ústí nad Labem ve spolupráci s mnoha významnými místními partnery připravuje již tradičně zajímavý program, určených jak pro děti, tak pro dospělé, se zaměřením na bezpečnost účastníků silničního provozu. Smyslem této osvětové kampaně je upozornit na možnosti využívání jiných způsobů dopravy, než je doprava automobilová, která zatěžuje životní prostředí a kvalitu života ve městě. Je možno využít nově půjčovnu městských kol…připraveny jsou dále např. turistické a cyklistické výlety. Cyklocentrum města Ústí nad Labem nabízí závody odrážedel a koloběžek. Proběhne tradiční rozloučení se sezónou na jezeře Milada.

 

Mapa

Další akce v okolí

Jedničkáři zdarma do zoo v Ústí nad…

28.06.2019 - 30.06.2019
ZOO Ústí nad Labem,…

Děti s vyznamenáním mají vstup do zoo zdarma, a to od pátku 28. června do neděle 30. června. Pro využití volného vstupu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 26. červen

Dnes má svátek Adriana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete