Statistika našeho portálu

  • 88 317 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Den bezpečnosti - Záchranáři dětem - Brno

01.06.2019 Brno-město

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti uskuteční program Den bezpečnosti - Záchranáři dětem. Zábava je připravena pro celou rodinu. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů a zdravotníků.

Adresa a kontaktní informace

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti uskuteční program Den bezpečnosti - Záchranáři dětem. Zábava je připravena pro celou rodinu. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů a zdravotníků. Hlavní část programu v podobě soutěží se uskuteční v pavilonu Z. Atraktivní bude také výstava historické vojenské techniky. Ukázky vojenské, požární a policejní techniky v akci uvidíte na venkovní volné ploše.

 

Policie ČR přiveze celou řadu techniky, kterou používá při svých zásazích. Děti si mohou zkusit běh na radar, otestují své znalosti dopravních značek. Městská policie Brno se bude věnovat zejména cyklistům. Na jejich stanovišti si zájemci vyzkouší jízdu zručnosti mezi překážkami. Kola budou zdarma k dispozici. Na stanovišti Jihomoravských profesionálních hasičů si malí soutěžící vyzkouší na maketě hasičský zásah. Dobrovolní hasiči z KSH ČMS nechají zájemce zkusit přepravit zraněného člověka nebo stát se na chvíli tím "nejhustějším" hasičem, pro děti totiž bude připravena lehčí verze závodu TFA (ten pravý se bude odehrávat u pavilonů G). Svůj speciální program Mladý závodník právě tvoří brněnské Technické muzeum a část Stavaři v akci má na starosti Stavební fakulta VUT.

 

Stanoviště otevírají v 9 hodin, poslední soutěžní karty budou vydány v 16.30 hodin, dětský program v pavilonu Z končí v 17 hodin. Děti neodejdou s prázdnou! Pokud splní 8 ze 14 úkolů, mohou si dojít pro odměnu do takzvané Odměnárny.

 

V sobotu 1. června budou na výstavišti otevřeny také všechny expozice veletrhů PYROS a ISET v pavilonu F a expozice Ministerstva obrany a Armády ČR v pavilonu P. Vstup pro děti do 15 let je zdarma. Dospělí zaplatí za vstupenku 50 Kč. Více informací najdete na www.denbezpecnosti.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Zlatý T-Mobile Olympijský běh - Brno

19.06.2019 - 19.06.2019
Brno

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Kamenka open 2019 - 10 let! - Brno

21.06.2019 - 23.06.2019
Brno-město

Hudba, filmy, divadlo, koncerty, afterparty, dětský koutek a mnoho dalšího na Kamenka open 2019!

Slunovrat na Lipové 2019 - Brno

21.06.2019 - 21.06.2019
Brno-město

Přijďte oslavit magickou dobu, kdy byliny mají kouzelnou moc, země vydává své poklady a noci osvětlují plameny ohňů.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete