Statistika našeho portálu

  • 91 099 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Den bezpečnosti - Záchranáři dětem - Brno

01.06.2019 Brno-město

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti uskuteční program Den bezpečnosti - Záchranáři dětem. Zábava je připravena pro celou rodinu. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů a zdravotníků.

Adresa a kontaktní informace

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti uskuteční program Den bezpečnosti - Záchranáři dětem. Zábava je připravena pro celou rodinu. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů a zdravotníků. Hlavní část programu v podobě soutěží se uskuteční v pavilonu Z. Atraktivní bude také výstava historické vojenské techniky. Ukázky vojenské, požární a policejní techniky v akci uvidíte na venkovní volné ploše.

 

Policie ČR přiveze celou řadu techniky, kterou používá při svých zásazích. Děti si mohou zkusit běh na radar, otestují své znalosti dopravních značek. Městská policie Brno se bude věnovat zejména cyklistům. Na jejich stanovišti si zájemci vyzkouší jízdu zručnosti mezi překážkami. Kola budou zdarma k dispozici. Na stanovišti Jihomoravských profesionálních hasičů si malí soutěžící vyzkouší na maketě hasičský zásah. Dobrovolní hasiči z KSH ČMS nechají zájemce zkusit přepravit zraněného člověka nebo stát se na chvíli tím "nejhustějším" hasičem, pro děti totiž bude připravena lehčí verze závodu TFA (ten pravý se bude odehrávat u pavilonů G). Svůj speciální program Mladý závodník právě tvoří brněnské Technické muzeum a část Stavaři v akci má na starosti Stavební fakulta VUT.

 

Stanoviště otevírají v 9 hodin, poslední soutěžní karty budou vydány v 16.30 hodin, dětský program v pavilonu Z končí v 17 hodin. Děti neodejdou s prázdnou! Pokud splní 8 ze 14 úkolů, mohou si dojít pro odměnu do takzvané Odměnárny.

 

V sobotu 1. června budou na výstavišti otevřeny také všechny expozice veletrhů PYROS a ISET v pavilonu F a expozice Ministerstva obrany a Armády ČR v pavilonu P. Vstup pro děti do 15 let je zdarma. Dospělí zaplatí za vstupenku 50 Kč. Více informací najdete na www.denbezpecnosti.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Festival 30 let svobody na Masaryko…

16.11.2019 - 18.11.2019
Brno

Masarykova univerzita v rámci oslav 30. výročí sametové revoluce připravila pro brněnskou veřejnost festival, který je…

Slavíme 30 let svobody v Brně

17.11.2019 - 17.11.2019
Brno

17. listopadu 2019 si připomeneme 30 let od Sametové revoluce a oslavíme stejně dlouhé období svobody, kterou naše…

Vernisáž a křest básnické sbírky: N…

28.11.2019 - 28.11.2019
Kobližná 4

Vernisáž a křest nově vydané básnické sbírky. Hudební doprovod ve spolupráci s významným českým hudebním skladatelem…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 15. listopad

Dnes má svátek Leopold

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete