Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Den obce Radvanice

25.08.2018 Radvanice

Obec Radvanice pořádá v sobotu 25. 8. 2018 při příležitosti 460 let od první zmínky o obci slavnostní "DEN OBCE RADVANICE". V rámci této slavnosti dojde ke křtu knihy Mgr. Romana Reila - Historie radvanické školy. Připraven je ale i program pro celou rodinu.  V areálu dolu Kateřina zahrají Sansaband, Friš, Stavostrojka, Poetika, De Bill Heads a Bez obav. V areálu ZŠ Radvanice bude…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Obec Radvanice pořádá v sobotu 25. 8. 2018 při příležitosti 460 let od první zmínky o obci slavnostní "DEN OBCE RADVANICE". V rámci této slavnosti dojde ke křtu knihy Mgr. Romana Reila - Historie radvanické školy. Připraven je ale i program pro celou rodinu. 


V areálu dolu Kateřina zahrají Sansaband, Friš, Stavostrojka, Poetika, De Bill Heads a Bez obav. 

V areálu ZŠ Radvanice bude probíhat křest knihy, autogramiáda, taneční a divadelní představení, vyhodnocení soutěže logo školy a další aktivity a soutěže. 
Například o zábavně naučnou aktivitu se postará projekt "Tonda Obal" ukáže zajímavou formou, proč vlastně třídíme a co vše kolem nás je díky tomu z recyklovaných materiálů, pro děti bude mít připravené soutěže o ceny - házecí deska, skákání v pytli, holandský billiard, šoupací puzzle, maxidomino a maxipuzzle.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete