Statistika našeho portálu

  • 95 732 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Den obce Vedrovice 2016 - Vedrovice

07.05.2016 Vedrovice

Kalendář akcí Vašeho komplexního průvodce po dění v celé České republice se zaměřuje zvláště na pravidelné kulturní akce, lákající velké spektrum návštěvníků. Občas však rádi zavítáme i do formátem menších, o to však zajímavějších a autentičtějších kulturních podniků. Jedním z takových je slavností "Den obce Vedrovice" na nějž se pravidelně v květnu sjíždějí návštěvníci z dalekého okolí.Co na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sál KD, náves a ostatní veřejná prostranství
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Vedrovice

Fotogalerie k článku

Kalendář akcí Vašeho komplexního průvodce po dění v celé České republice se zaměřuje zvláště na pravidelné kulturní akce, lákající velké spektrum návštěvníků. Občas však rádi zavítáme i do formátem menších, o to však zajímavějších a autentičtějších kulturních podniků. Jedním z takových je slavností "Den obce Vedrovice" na nějž se pravidelně v květnu sjíždějí návštěvníci z dalekého okolí.

Co na akci uvidíte

A není se co divit. Z bohatého programu si vybere doslova každý, počínaje školou povinným dítětem, až po ty nejpamětihodnější seniory. Začínáme upozorněním na tradiční řemeslný jarmark, kde si můžete zakoupit rozličné rukodělné výrobky, slané i sladké pamlsky, pomůcky pro zahrádkáře či rozmanité upomínkové předměty. Z kulturního programu vybíráme tradiční vystoupení folklorních souborů, pěvecká čísla dětských sborů, divadelní představení pro děti v sále kulturního domu či nezbytnou dechovku.

Během akce přiloží ruku k dílu i pracovníci zdejšího muzea, které je přístupno všem zájemcům zdarma. Milovníkům vína jistě netřeba připomínat lákavou degustaci, včelařům pak ochutnávku výrobků místních včelařů. Pro nejmenší návštěvníky je určen skákací nafukovací hrad či pružná trampolína. Ve Vedrovicích se zkrátka dobře pobaví všichni milí lidé, kterým dokáže usměv na tváři vykouzlit lidská tvořivost a nápaditost.

Den obce Vedrovice 2016

Těšíme se na vás dne 7. 5. 2016.

 

Mapa

Další akce v okolí

Krajem vína - Tour de burčák po vin…

18.09.2021 - 18.09.2021
Znojmo

Užijte si putování za burčákem po vinařských stezkách Znojemska. V sobotu 18. září pro vás chystáme oblíbenou Tour de…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 1. srpen

Dnes má svátek Oskar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete