Statistika našeho portálu

  • 98 415 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Den Ohře v Klášterci nad Ohří - Klášterec nad Ohří

24.07.2021 Klášterec nad Ohří

Den Ohře, tradiční červencová slavnost řeky, která putuje po jejím toku, se letos zastaví v Klášterci nad Ohří. Destinační agentura Dolní Poohří chystá celodenní program v letním kině v sobotu 24. července.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Destinační agentura Dolní Poohří, která propaguje region podél řeky Ohře v Ústeckém  kraji, letos slaví deset let od svého založení. Připomene si to právě na Dni Ohře, tradiční  letní slavnosti.

"Do Klášterce nad Ohří byla akce naplánována už v loňském roce, ale  protikoronavirová opatření ji nakonec nedovolila uspořádat. Se stejným programem a na  stejném místě se tak sejdeme letos," říká ředitel Destinační agentury Dolní Poohří Ing.  Lukáš Pichlík.  

Brány letního kina v Klášterci nad Ohří se návštěvníkům otevřou v 10 hodin. Bohatý  celodenní program čeká hlavně rodiny s dětmi. Ty dostanou kartičku, na kterou mohou na jednotlivých stanovištích sbírat razítka za splněné úkoly. Na místě si mohou děti také  zaskákat v nafukovacím hradu nebo vyzkoušet lukostřelbu a virtuální realitu se závodním  autem. O zábavu se bude starat dětský kabaret divadla Hnedle Vedle a samozřejmě  oblíbení maskoti Dolního Poohří – Ohřinka s Ohřínkem.  

Prvním bodem programu na pódiu bude křest. Popáté a naposledy vydává agentura  průvodce pro děti Putování s Ohřinkou. "Nový díl bude ihned na místě k dostání v našem  stánku. V tom návštěvníci najdou i množství dalších publikací, s nimiž mohou cestovat po  Dolním Poohří. Prezentovat budeme i turisticko-sportovní seriál Ohřecká Osmička, který se  překlopil do druhé poloviny letošního ročníku a zapojit se do něj mohou další zájemci," doplňuje Lukáš Pichlík. 

V programu se během dne mohou návštěvníci těšit na šermířské vystoupení skupiny  Mortis, bubenickou show a od 14.30 hodin vystoupí Richard Nedvěd, stand-up komik,  zakladatel "trapnomagie" a úspěšný účastník soutěže Československo má talent. Po  svém vystoupení se bude věnovat divákům při autogramiádě. Celý program završí od 17  hodin koncert zpěváka Pavla Callty. 

Po celý den nebude chybět občerstvení. Pozvání agentury přijali také někteří držitelé  značky Poohří regionální produkt®, kteří představí své výrobky. Vstupné na akci je  jednotné a činí 50 korun. 

Zahájení turistické sezóny 2021 musela agentura zrušit, věří ale, že se uskuteční program k jejímu zakončení, a to v listopadu v Kadani. "Chtěli bychom s našimi partnery a návštěvníky slavnostně uzavřít první desetiletí agentury," uzavírá Ing. Lukáš Pichlík. 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 27. září

Dnes má svátek Jonáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete