Statistika našeho portálu

  • 86 080 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Den otevřených dveří s hodinkami Prim - Nové Město nad Metují

01.09.2018 Nové Město nad Metují

Společně s příjemci dotace zdarma otevíráme běžně nepřístupné prostory a v rámci dnů otevřených dveří na vás čeká bohatý a zajímavý doprovodný program. Přijďte se podívat, kde fondy EU pomáhají, a užít si den plný zábavy a poznání.Chcete vidět, co všechno je spojené s výrobou hodinek? Komentovaná prohlídka výrobního okruhu vás provede zákoutími továrny a seznámí vás se zajímavostmi z tohoto…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Společně s příjemci dotace zdarma otevíráme běžně nepřístupné prostory a v rámci dnů otevřených dveří na vás čeká bohatý a zajímavý doprovodný program. Přijďte se podívat, kde fondy EU pomáhají, a užít si den plný zábavy a poznání.

Chcete vidět, co všechno je spojené s výrobou hodinek? Komentovaná prohlídka výrobního okruhu vás provede zákoutími továrny a seznámí vás se zajímavostmi z tohoto odvětví. Prohlídka je vhodná pro děti i dospělé. Z kapacitních důvodů je nezbytná registrace.

Bude pro vás připravena prezentace přilehlé energeticky soběstačné budovy společnosti Alufront, která zde za přispění evropských fondů vybudovala administrativní objekt, který využívá obnovitelné zdroje energie a vlastní přebytečnou vyrobenou energii ukládá do bateriového úložiště. Tuto dále využívá pro vlastní spotřebu a pro nabíjení elektromobilů, ve kterých se budete moci na místě projet. Díky tomuto unikátnímu projektu bude tato akce napájena zelenou energií. Na akci vám představíme také několik dalších projektů.

Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny.

Těšit se můžete na fotokoutek, pro děti bude připravená opičí dráha a pro dospělé soutěže o hodnotné ceny.

Registrrace na exkurze: http://www.dotaceeu.cz/cs/Jak-ziskat-dotaci/Akce/Dny-otevrenych-dveri-2018/Den-otevrenych-dveri-s-hodinkami-PRIM

Mapa

Další akce v okolí

Reprezentační ples města - Náchod

23.02.2019 - 24.02.2019
Městské divadlo Dr.…

Reprezentační ples

Vinum et Cetera - Broumov

08.06.2019 - 08.06.2019
Broumovský klášter

Zveme vás na tradiční ochutnávku vína na nádvoří Broumovského kláštera. Představuje selekci padesáti vín z expozice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete