Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Den záchranářů v Kolíně

08.05.2018 Kolín

Nenechte si ujít Den záchranářů. 8. květen v Kolíně léta patří DNI ZÁCHRANÁŘŮ Opět se můžete těšit na přehlídku integrovaného záchranného systému. Hasičský záchranný sbor spolu s Policií ČR vyrazí se svou technikou z Polepské ulice. Ranní jízda Kolínem z důvodu uzavření ulice Marasykova a Pražská povede letos ulicí Táboritská, Žižkova, Legerova, Politických vězňů přes Náměstí Republiky ulicí…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kolín, Kmochův ostrov
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kolín
Obec
Kolín

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Den záchranářů.

 

8. květen v Kolíně léta patří DNI ZÁCHRANÁŘŮ

 

Opět se můžete těšit na přehlídku integrovaného záchranného systému. Hasičský záchranný sbor spolu s Policií ČR vyrazí se svou technikou z Polepské ulice. Ranní jízda Kolínem z důvodu uzavření ulice Marasykova a Pražská povede letos ulicí Táboritská, Žižkova, Legerova, Politických vězňů přes Náměstí Republiky ulicí Pražkou na Karlovo náměstí, kde bude technika celé dopoledne vystavena. Dopolední program zpestří zábava podaná Domem dětí a mládeže Kolín, kolínskými školami a Městskou hudbou Františka Kmocha Kolín.

 

Odpolední program se soustředí na Kmochově ostrově, nebude chybět policejní vrtulník, policejní dron, psovodi, jízdní a poříční policie, hry pro děti, balónky, nafukovací skákací hřiště a skluzavka v podobě hasičského auta, policejní hra "Po stopách pachatele", dětské hrátky v pěně a další. Odpolední dětský program zakončí vystoupení kapely Bombarďák. Hudebně divadelní představení této skupiny je sice určeno dětem, ale nudit se nebude ani dospělý doprovod. Představení začíná hned po poslední komentované ukázce vyprošťování z havarovaných vozidel cca od 16 hodin v amfiteátru Kmochova ostrova.

 

Podvečer bude patřit muzikantům z Kolínského Big Bandu a Michalovi Malátnému, který přijal pozvání si opět s KBB zazpívat. "Chovám hluboký obdiv k hasičům, policistům, doktorům a dalším profesím a lidem. Doufám, že je nebudu potřebovat, ale věřím, že jsou to Ti nejlepší a na správných místech. Těším se do Kolína", odpověděl Michal Malátný na otázku "Michale, co Ty a záchranáři?". Koncert bude téměř dvouhodinový a začne od 17:30 hodin.

 

Upozorňujeme, že stejně jako v loňském roce je "ve hře " stanoviště "Třídvorská", kde se budou odehrávat tradiční ukázky historické vojenské techniky a jízdy po tankodromu.

Všichni jste srdečně zváni.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Mistrovství ČR v králičím hopu 2023…

11.03.2023 - 11.03.2023
sportovní hala Borky

Všechny sportovní nadšence a milovníky zvířátek zveme na 11. Mistrovství České republiky v králičím hopu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete