Statistika našeho portálu

  • 84 875 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Den Země v ZOO Hodonín

22.04.2018 ZOO Hodonín,

V neděli 22. dubna se uskuteční zábavné soutěžní odpoledne Den Země v zoo a na Ekocentru. Téma pro letošní oslavy Dne Země je Co se děje pod zemí.Pořadateli jsou již tradičně Město Hodonín, SVČ – Ekocentrum Dúbrava, Zoologická zahrada Hodonín a jejich partneři. Na stanovištích v zahradě Ekocentra a v areálu zoo U Červených domků budou na děti čekat nejrůznější úkoly s podzemní tematikou. Program…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V neděli 22. dubna se uskuteční zábavné soutěžní odpoledne Den Země v zoo a na Ekocentru. Téma pro letošní oslavy Dne Země je Co se děje pod zemí.

Pořadateli jsou již tradičně Město Hodonín, SVČ – Ekocentrum Dúbrava, Zoologická zahrada Hodonín a jejich partneři. Na stanovištích v zahradě Ekocentra a v areálu zoo U Červených domků budou na děti čekat nejrůznější úkoly s podzemní tematikou. Program připravuje také Sdružení Benatura, Oblastní Červený kříž, Tespra Hodonín, VZP a další organizace.

Start akce bude jak v areálu Ekocentra, tak v areálu zoo U Červených domků. Na obou místech si soutěžící mohou vyzvednout startovní kartu a nakonec i zaslouženou odměnu. Dětští účastníci Dne Země navíc mohou vstoupit zdarma do zoo. Začátek akce je ve 14:00, konec je stanoven na sedmnáctou.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 15. prosinec

Dnes má svátek Radana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Na Atlase Česka dále najdete