Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Den Země v Zoo Tábor

21.04.2018 Tábor

Tradiční oslava celosvětového svátku Země. Přijďte si s námi připomenout skutečnost, že je zapotřebí zajímat se o naše životní prostředí a uvědomit si, že i naše činnost může ovlivnit dění na druhém konci světa. V naší zoologické zahradě si budete moc vyzkoušet své znalosti v oblasti ekologie a zjistíte, jak můžete malými krůčky pomoci Zemi právě Vy!Nebudou chybět komentovaná krmení, tématické…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tradiční oslava celosvětového svátku Země. Přijďte si s námi připomenout skutečnost, že je zapotřebí zajímat se o naše životní prostředí a uvědomit si, že i naše činnost může ovlivnit dění na druhém konci světa. V naší zoologické zahradě si budete moc vyzkoušet své znalosti v oblasti ekologie a zjistíte, jak můžete malými krůčky pomoci Zemi právě Vy!

Nebudou chybět komentovaná krmení, tématické hry pro děti, poznávání stop, plodů a dalších přírodnin. Dále si budete moci změřit svou ekologickou stopu, seznámit se s bezobalovým stylem života, nebo odhalit negativní vliv palmového oleje.

Komentovaná krmení:

11:00 Lev pustinný

13:00 Medvěd hnědý

14:00 Makak jávský

15:00 Surikata vlnkovaná

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 8. březen

Dnes má svátek Gabriela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete