Statistika našeho portálu

  • 90 587 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Derflanské otevřené sklepy - Uherské Hradiště

25.05.2019 Uherské Hradiště

Komorní otevřené sklepy jako náš malý protest vůči masovým akcím. Čeká vás 1 pohodové odpoledne, 7 vinařů na 1 kilometru, 4 piknikovací místa a 59 vín: bílá, růžová i červená, od mladých po archivní, slámová i ledová. Piknik, děti a pejsky s sebou!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Jsme pár mikro-vinařů z Uherského Hradiště. Většina z nás víno vyrábí podomácku pro radost a folklór, proto tato vína jen tak někde nekoupíte. A má to své kouzlo, mezi 59 vzorky najdete například vína selská, naprosto nevyumělkovaná, zato upřímná. Stejně tak můžete ochutnat vína nefiltrovaná, na divokých kvasinkách kvašená a na kvasnicích zrající (sur-lie), jen s minimem síry. A některá vína zpracovaná moderním pojetím a vyhrávají ceny na soutěžích. Jeden z našich vinařů se dokonce zaměřuje na vína slámová a ledová. A jaká vína zvítězí u vás?

V ceně symbolického startovného ve výši 100 Kč získáváte degustační skleničku a mapku, ceny jednotlivých vzorků jsou od 10 Kč. Těšit se můžete na drobné dobroty k zakousnutí, nicméně očekáváme, že si nabalíte piknikový koš, abyste si mohli užít pohodové odpoledne se vším všudy.

Sklepy otevíráme ve 14 hodin, končit začneme kolem 20. hodiny. Ideální je od nás pokračovat do Vlčnovských búd, kde bude probíhat večerní program před jízdou králů. Více informací najdete na našem webu a Facebooku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete