Statistika našeho portálu

  • 95 141 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Dětský den s oblíbenými hrdiny v Paláci Pardubice

01.06.2018 Pardubice

Vezměte své děti 1. června na Dětský den do Paláce Pardubice, čekat na vás bude zábava s hrdiny ze Star Wars. Těšit se můžete na nabitý program plný her a soutěží, Star Wars cenu vyhrává každý účastník! Palác Pardubice můžete navštívit i dříve – od 29. do 31. května vás v odpoledních hodinách přivítá vždy jedna postava, se kterou se budete moci vyfotit u fotostěny. Můžete se tak se svými dětmi na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Palác Pardubice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Pardubice
Obec
Pardubice

Fotogalerie k článku

Vezměte své děti 1. června na Dětský den do Paláce Pardubice, čekat na vás bude zábava s hrdiny ze Star Wars. Těšit se můžete na nabitý program plný her a soutěží, Star Wars cenu vyhrává každý účastník! Palác Pardubice můžete navštívit i dříve – od 29. do 31. května vás v odpoledních hodinách přivítá vždy jedna postava, se kterou se budete moci vyfotit u fotostěny. Můžete se tak se svými dětmi na Dětský den v předstihu naladit a vyzvednout svou hrací kartu.

Předzvěstí Dětského dne, na který se všechny ratolesti každoročně těší, bude v Paláci Pardubice od 29. do 31. května zábavný program s hrdiny Star Wars. Každé odpoledne se zde budete moci vyfotit s jednou z filmových postav očekávaného filmu. Kromě toho najdete v obchodním domě i dvě sochy stormtroopera a fotostěnu, u které si můžete udělat rodinné fotografie. Právě od úterka do čtvrtka si také můžete vyzvednout hrací kartu, se kterou se zúčastníte pátečního soutěžního programu.

V pátek 1. června už bude čekat na děti i dospělé opravdu nabitý program! Moderované odpoledne od 14 do 17 hodin nabídne jak zábavu přímo na pódiu, tak i tři soutěžní stanoviště. Zasoutěžit si budete moci v různých disciplínách. O výhru se však nemusíte bát – cenu s hrdiny Star Wars vyhrává každý! Čekat na vás bude i airbrush s logy Star Wars. Vyfotit se na Den dětí můžete i jako vaši oblíbení hrdinové – v Paláci Pardubice najdete půjčovnu kostýmů. Ve fotozóně Star Wars vám to určitě bude slušet. Kreativní herní zóna pak uspokojí i ty nejnáročnější fanoušky. Tak už se těšíte?

Mapa

Další akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

10.06.2021 - 10.06.2021
Pardubice

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Barvám Neutečeš - Pardubice

14.08.2021 - 14.08.2021
Park Na Špici

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Zažij nejbarevnější běh svého života :)

15. Hradubický běh - Pardubice

15.05.2021 - 15.05.2021
Poděbradská ulice – 300…

Lidé z Hradce Králové a Pardubic každoročně soutěží, kdo doběhne dříve do Čeperky, která je vzdálena 10 km z každého z…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 23. duben

Dnes má svátek Vojtěch

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete