Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Divadelni festival Kutna Hora

07.09.2018 - 08.09.2018 Kutná Hora

ČTVRTÝ ROČNÍK DIVADELNÍHO FESTIVALU KUTNÁ HORA JE ZA DVEŘMI!Necelý týden zbývá k znovuvypuknutí čtvrtého ročníku Divadelního festivalu Kutná Hora. Festival se koná v pátek sedmého a v sobotu osmého září. Letos jej společně se spolkem Kulturní invaze spolupořádá pražské Divadlo X10. Festival zve na netradiční divadelní hry i místa: bude se odehrávat v interiérech Sedleckého pivovaru, středočeské…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

ČTVRTÝ ROČNÍK DIVADELNÍHO FESTIVALU KUTNÁ HORA JE ZA DVEŘMI!

Necelý týden zbývá k znovuvypuknutí čtvrtého ročníku Divadelního festivalu Kutná Hora. Festival se koná v pátek sedmého a v sobotu osmého září. Letos jej společně se spolkem Kulturní invaze spolupořádá pražské Divadlo X10. Festival zve na netradiční divadelní hry i místa: bude se odehrávat v interiérech Sedleckého pivovaru, středočeské galerii GASK, ale také přímo venku, například na Palackého náměstí.


"Těšit se můžete na připravené hry A studia Rubín i Divadla X10, odpolední představení pro děti, na improvizace, nebo světovou premiéru. Na své by si mohli přijít i milovníci netradičních míst," slíbila Barbora Koláčková, vedoucí marketingu Divadla X10.


Kromě pražského Divadla X10 a A Studia Rubín se diváci mohou těšit na ostravské divadlo Stará aréna, olomoucké Divadlo na cucky, nebo slovenské divadlo S.T.O.K.A. A chystá se také premiéra divadelního thrilleru Kryštofa Pavelky a Adama Skály Vampire Hunter o tajné historii Kutnohorska, "v němž bude prýštit krev a téci stříbro," jak dodal Kryštof Pavelka.

O Divadelním festivalu Kutná Hora, www.kutnahorafestival.cz


Divadelní festival Kutná Hora založili v roce 2015 kulturní manažer Kryštof Koláček společně s enfant terrible české divadelní kritiky Vojtěchem Varyšem. Letošní ročník spolupořádá spolek Kulturní invaze společně s přažským divadlem X10.

Mapa

Další akce v okolí

Kaňkovský masopust v Kutné Hoře

23.02.2019 - 23.02.2019
Kutná Hora

sopust zahájíme v 9:30 hodin před bývalou radnicí, k tomu nám bude hrát hudba staročeské písně.

Únorové vernisáže v GASK 23/2 - Kut…

23.02.2019 - 23.02.2019
GASK

Únorové vernisáže

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete