Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Divadelní léto pod plzeňským nebem

30.06.2018 - 25.07.2018 Plzeň

Prázdninový kulturní tip: Divadelní léto pod plzeňským nebem s Michalem Dlouhým v roli Cyrana, Akvabelami či Slam Poetry Open Air  Jedinečnou příležitost dopřát si mimořádné divadelní zážitky na výjimečném místě nabízí Divadelní léto pod plzeňským nebem. Na scénu postavenou na místě bývalých městských hradeb v Proluce v Křižíkových sadech nejprve vstoupí legendární Cyrano z Bergeracu v podání…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Prázdninový kulturní tip: Divadelní léto pod plzeňským nebem s Michalem Dlouhým v roli Cyrana, Akvabelami či Slam Poetry Open Air  

Jedinečnou příležitost dopřát si mimořádné divadelní zážitky na výjimečném místě nabízí Divadelní léto pod plzeňským nebem. Na scénu postavenou na místě bývalých městských hradeb v Proluce v Křižíkových sadech nejprve vstoupí legendární Cyrano z Bergeracu v podání Michala Dlouhého.

Cyrano, romantický příběh čisté a marné lásky až za hrob, opravdového přátelství, nefalšovaného hrdinství, odvahy a cti už několik století patří mezi nejoblíbenější divadelní klasiku. Po premiéře 30. června následují reprízy od 2. do 17. července. Po loňském úspěchu se na program Divadelního léta vrací tragikomedie Akvabely, vyprávějící osudy tří mužů středního věku, kteří v životě trochu plavou, a tak se synchronizují alespoň ve společném vodním tanci. Hrát se bude letos čtyřikrát, a to ve dnech 22. – 25. července.

V rámci doprovodného programu bude 14. července Proluka patřit Improzápasu, ve kterém se dva týmy utkají v hraných, zpívaných i vyprávěných improvizacích na divácká témata. Slam Poetry Open Air s hvězdami české scény dostane prostor 19. července a 28. července Divadelní léto zakončí unikátní Festival hereckých kapel s oblíbenými herci v nečekaných rolích.

Mapa

Další akce v okolí

Alexandrovci v Plzni

21.05.2019 - 21.05.2019
HM Aréna Plzeň

Největší turné ALEXANDROVCŮ k 90. výročí souboruKonané pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana130…

Život je sladký "Cukráři jedou, per…

01.02.2019 - 05.05.2019
Národopisné muzeum…

Prostřednictvím unikátních předmětů ze soukromé sbírky autora a sbírek Národopisného muzea Plzeňska představí výstava…

„Udělejte něco…“ – umění k roku 68 …

05.02.2019 - 28.02.2019
Plzeň

Katedra výtvarné výchovy a kultury Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni organizuje s Katedrou pedagogiky…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete