Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Divadelní léto pod plzeňským nebem

30.06.2018 - 25.07.2018 Plzeň

Prázdninový kulturní tip: Divadelní léto pod plzeňským nebem s Michalem Dlouhým v roli Cyrana, Akvabelami či Slam Poetry Open Air  Jedinečnou příležitost dopřát si mimořádné divadelní zážitky na výjimečném místě nabízí Divadelní léto pod plzeňským nebem. Na scénu postavenou na místě bývalých městských hradeb v Proluce v Křižíkových sadech nejprve vstoupí legendární Cyrano z Bergeracu v podání…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Prázdninový kulturní tip: Divadelní léto pod plzeňským nebem s Michalem Dlouhým v roli Cyrana, Akvabelami či Slam Poetry Open Air  

Jedinečnou příležitost dopřát si mimořádné divadelní zážitky na výjimečném místě nabízí Divadelní léto pod plzeňským nebem. Na scénu postavenou na místě bývalých městských hradeb v Proluce v Křižíkových sadech nejprve vstoupí legendární Cyrano z Bergeracu v podání Michala Dlouhého.

Cyrano, romantický příběh čisté a marné lásky až za hrob, opravdového přátelství, nefalšovaného hrdinství, odvahy a cti už několik století patří mezi nejoblíbenější divadelní klasiku. Po premiéře 30. června následují reprízy od 2. do 17. července. Po loňském úspěchu se na program Divadelního léta vrací tragikomedie Akvabely, vyprávějící osudy tří mužů středního věku, kteří v životě trochu plavou, a tak se synchronizují alespoň ve společném vodním tanci. Hrát se bude letos čtyřikrát, a to ve dnech 22. – 25. července.

V rámci doprovodného programu bude 14. července Proluka patřit Improzápasu, ve kterém se dva týmy utkají v hraných, zpívaných i vyprávěných improvizacích na divácká témata. Slam Poetry Open Air s hvězdami české scény dostane prostor 19. července a 28. července Divadelní léto zakončí unikátní Festival hereckých kapel s oblíbenými herci v nečekaných rolích.

Mapa

Další akce v okolí

Festival romské kultury: AraFest - …

04.07.2019 - 06.07.2019
U Branky, Mlýnská…

Letní Plzeň již potřetí roztančí AraFest - festival romské kultury, který pořádá organizace AraArt. Pro návštěvníky je…

Festival Za dveřmi... je divadlo 20…

15.07.2019 - 17.07.2019
Plzeň

Festival pouličního divadla Za dveřmi... je divadlo představuje české i zahraniční performery v Mlýnské Strouze!

Létofest Plzeň

23.08.2019 - 24.08.2019
Plzeň

Užijte si společně s námi Létofest 2019! 8 festivalů po celé ČR. Akce pro celou rodinu, dětský program a zábava celé…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 26. červen

Dnes má svátek Adriana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete