Statistika našeho portálu

  • 96 277 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Divadelní přehlídka Kopřiva 2018 - Kopřivnice

27.04.2018 - 28.04.2018 Kopřivnice

Každoročně v polovině dubna si v moravském městě Kopřivnici dávají dostaveníčko všichni příznivci a vyznavači divadla ve všech jeho rozmanitých podobách. Koná se zde totiž "Divadelní přehlídka Kopřiva", která návštěvníkům pravidelně představuje nejrůznější divadelní směry, zahrnujíce například figurální projekty, taneční, herecké a výtvarné projekce, plenérová představení pro dospělé i…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Každoročně v polovině dubna si v moravském městě Kopřivnici dávají dostaveníčko všichni příznivci a vyznavači divadla ve všech jeho rozmanitých podobách. Koná se zde totiž "Divadelní přehlídka Kopřiva", která návštěvníkům pravidelně představuje nejrůznější divadelní směry, zahrnujíce například figurální projekty, taneční, herecké a výtvarné projekce, plenérová představení pro dospělé i děti. Rozmanitostí a originalitou vystupujících souborů si přehlídka získala obrovské renomé mezi divadelníky i obecenstvem celé České republiky.

Co zde uvidíte

Organizátoři této divadelní přehlídky navazují na původní tradici festivalu, který zahrnoval profesionální i amatérské vystoupení, výrazně zapojoval do festivalového dění diváky a otevíral svou náruč i dalším uměleckým odvětvím. V podstatě jde o unikátní setkání tvůrců profesionálního, poloprofesionálního a amatérského divadla, které pro svou originalitu a nápaditost milují diváci i profesionální divadelníci. Místem konání je již tradičně kopřivnický kulturní dům nebo katolický dům. Kromě divadelních výstupů se můžete těšit i na hudební koncerty, obstarávané především regionálními kapelami. Na závěr bychom ještě rádi upozornili na skutečnost, že některá vystoupení můžete shlédnout i v nedalekém městě Štramberku.

Divadelní přehlídka Kopřiva 2018

 

Těšte se třeba na:

- Kejklířské divadlo pro děti
- pohybové divadlo Radima Vizváryho
- černý humor divadla Kontra
- ostravské Divadlo Petra Bezruče
a mnoho dalšího.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete